WCK, Rosalie., Patokalipsa i Hipocentrum zasilają line-up Hip Hop Kempu 2018

Opublikowano: 05/07/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W dniu wczorajszym organizatorzy festiwalu Hip Hop Kemp zapewnili nam niemałą niespodziankę w postaci niespodziewanych ogłoszeń polskich artystów, którzy zasilą line-up tegorocznego Festiwalu z Atmosferą. I tak, do całkiem już zacnego grona wykonawców dołączyła Rosalie., ekipa WCK oraz połączone siły składów Patokalipsa i Hipocentrum.

Chociaż jej debiut w Alkopoligamii jest całkiem świeżą sprawą, to Rosalie. już od lat łączy wpływy klasycznego hip-hopu z najlepszym r&b podsycanym świeżą elektroniką. Naprawdę niewiele jest na naszej scenie kobiecych wokali, które tak naturalnie wypadałyby w połączeniu z czarną muzą! Na Waszych oczach tworzy się historia, bo choć Rosie pojawiała się na już na Kempie jako festiwalowiczka, to jej gig będzie pierwszą solówką polskiej artystki w całej historii Festiwalu z Atmosferą!

Ekipa WCK zawiązała się z potrzeby powrotu do czystej, nieskalanej komercją miłości do prawdziwych wartości kultury hip-hop, a to jest podstawa całej idei Festiwalu z Atmosferą! Oldskulowa stylówa, autentyczna zajawka i szczere, trafne wersy są dla wielu esencją HHK i jednocześnie wizytówką WCK – nic dziwnego, że Kemp gościł już wcześniej poszczególnych członków tej załogi, zarówno na scenie jak i wśród publiczności! Tym razem przyjaciele zjednoczą swoje siły w składzie, którego nie trzeba Wam przedstawiać, z Ryfą Ri, Kubą Knapem, Zetenwupe Ferajną i Emilem G na czele!

Jak dobrze wiadomo, za największy ogień w Krakowie nie odpowiada już Smok Wawelski, a odpalone ekipy Patokalipsa i Hipocentrum! Połączone siły tych dwóch składów są gwarancją najbardziej szalonych występów na żywo, czas więc sprawdzić jak poradzą sobie w kempowym hangarze! Obie ekipy przyjadą do nas z materiałem z najnowszych wydawnictw i chociaż w tym wypadku możemy spodziewać się jedynie niespodziewanego, to pewne jest, że na scenie, jak i pod nią będzie bardzo gorąco!

Tym samym cały program Festiwalu z Atmosferą wygląda już naprawdę imponująco! Na kępowej scenie pojawią się m.in. $uecideboy$, Hopsin, Chief Keef, Young M.A, Immortal Technique, Hilltop Hoods, Evidence, Joyner Lucas, The Beatnuts, Devin The Dude oraz tradycyjnie czołówka polskiej sceny – Kękę, Paluch, JWP/BC, Grubson & Liveband, Zipera czy Bonson z Laikike1 i Soulpetem.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się między 23 a 25 sierpnia, tradycyjnie w oddalonym o 50 kilometrów od polsko-czeskiej granicy Hradec Králové. Trzydniowe karnety, zapewniające także wstęp na poprzedzający go warm-up, dostępne są w polskiej przedsprzedaży w pakiecie z biletami campingowymi na www.hiphopkemp.pl

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: