Żabson wypuścił świeży singiel i zapowiada nowe wydawnictwo jeszcze na wakacje

Opublikowano: 05/07/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Zaskakujące i całkiem innowacyjne flow, tekst na poziomie znacznie wyższym niż to co prezentuje obecnie nowa fala polskich raperów, a do tego z miejsca zauważalny progres i otwartość na nieeksplorowane dotąd przez naszych rodzimych twórców muzyczne rejony. Te i podobne im słowa z pewnością nie dotyczą nowego singla Żabsona. 

Numer zatytułowany „INTERNET.WAV” swoją premierę miał w dniu wczorajszym, a na chwilę obecną wygodnie ulokował się na 15. pozycji na karcie czasu YT. I zupełnie tego nie rozumiemy! Ale jak mówi stare porzekadło, o gustach się nie dyskutuje. Ale swoją opinię wyrazić można. Do czego i Was zachęcamy po sprawdzeniu wyprodukowanego przez KGR’a numeru „INTERNET.WAV”.

Singiel „INTERNET.WAV” wraz z obrazującym go klipem w reżyserii BlackPolak zapowiada nowe wydawnictwo Żabsona, które na rynku ukaże się 8 sierpnia. Materiał zatytułowany został „Trapollo” (no kurde, czyżby zapowiedź ery hiphopolo 2.0?) i składać będzie z sześciu numerów. Krążek wypuszczony zostanie w limitowanym nakładzie, a w przedsprzedaży już teraz zamawiać możecie go na stronie zabsontoziomal.com. Czekacie?

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: