Wielki Finał Poznań Freestyle League

Opublikowano: 05/01/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Jak ma się freestyle w stolicy Wielkopolski? Ostatnimi czasy wyśmienicie. Ustawki freestyle’owe w Poznaniu organizowane były od dawna przez różnych ludzi i organizacje, jednak dopiero inicjatywa Poznań Freestyle League nadała im charakter ligi, dając zawodnikom świetną możliwość regularnych startów i doskonalenia umiejętności. Owoce tego przedsięwzięcia widać po coraz częściej pojawiających się na bitwach w całej Polsce zawodnikach PFL. Na specjalne wyróżnienie wśród nich zdecydowanie zasługuje duet Pieré/Dolce (Quesh oraz Meoda), który z bardzo dobrej strony pokazał się podczas WBW 2vs2 ulegając dopiero po dogrywce utytułowanym zawodnikom Boberowi i Filipkowi, a także Quesh, który już solowo zakwalifikował się do zeszłorocznego finału WBW, gdzie doszedł aż do półfinału.

Już 18 stycznia w akademickim klubie TROPS odbędzie się wielki finał 5 sezonu Poznań Freestyle League. Zakwalifikowało się do niego 8 zawodników, którzy przez cały sezon zdobyli największą liczbę punktów startując w poszczególnych ustawkach. Lista finalistów prezentuje się następująco:
1. Bartek
2. Quesh
3. Lajon
4. Rafi
5. NołNejm
6. Filozof
7. Kymysyyy aka Kamis
8. Jaskier


Finał poprowadzi triumfator pierwszej edycji PFL, czyli Sivvinsky oraz wspomniany wcześniej Meoda. W loży jurorskiej zasiądą: jeden z założycieli Poznań Freestyle LeagueCube; wielokrotny uczestnik PFL oraz innych lokalnych bitew – Pitek; legenda poznańskiej sceny freestyle i triumfator 3 sezonu PFLEnrikle; legenda polskiej sceny freestyle – Dolar. Bity podczas wielkiego finału serwować będzie znany i lubiany DJ WJS.

Oprócz bitwy przewidziane są również inne atrakcje związane z wielkim finałem. Swój koncert tego wieczory zagra bardzo ciekawa postać o kosmicznym flow – StachuYankes. Zgromadzeni będą również świadkami walki w formule grind time pomiędzy Jagłą, a Kmieciem.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/728770517608567/

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: