Wiemy, kim są „Koledzy Andrzeja”

Opublikowano: 27/05/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

„Koledzy Andrzeja” nadchodzą wielkimi krokami i całą bandą. Wiemy już, że dwoma z nich są Kidd i Kadet Szewczyk, którzy pojawili się w numerze „Sid Meier’s Tribute”. Dziś przedstawiamy resztę wesołej ekipy, która zasili album Kościey’a.

O tym, że Kościey nagrał album, wiemy już od jakiegoś czasu. Równy miesiąc temu na kanale labelu TYLDA pojawił się bowiem numer „Sid Meier’s Tribute” zapowiadający projekt o nazwie „Koledzy Andrzeja”. Dzięki pierwszemu singlowi, wiemy już, że z Kościey’em ziomkują się Kidd oraz Kadet Szewczyk. Dziś dostaliśmy mały przeciek odnośnie tego, kto jeszcze lubi wrocławskiego MC.

Na nowy album Kościey przygotował 9 premierowych utworów. Całość to ciekawa mieszanka gatunkowa z całkiem dużą dawką autotune’a, którego Andrzej bardzo sobie upodobał. Śmiało można jednak powiedzieć, że jest on tu użyty w sposób smaczny i nie kłujący w uszy. Jeśli chodzi o gości. Wśród „Kolegów Andrzeja” znaleźli się Kadet Szewczyk, Kidd, Mada, Jot, Puma, Okoliczny Element, Witek, Młody Żak, Young Achonen, Czarnobrody i Jerzyk Krzyżyk. Jeśli zaś chodzi o „Kolegów Andrzeja”, którzy robią bity. Na płycie usłyszymy produkcje takich asów jak Rotis, pMx, Jig Magger, Krisqu, Pstyk, Czarnobrody oraz KR1S.

Przewidywana data premiery albumu Kościey’a „Koledzy Andrzeja” oscyluje wokół nadchodzącego długiego weekendu, który rozpocznie się już 8 czerwca.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: