Włodi, Ero JWP i Wilku WDZ mają tu „Należne Miejsce”

Opublikowano: 30/03/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Włodi prezentuje „Należne Miejsce”, w którym znaleźli się również Ero JWP i Wilku WDZ. Piąty już singiel promujący album „HHULTRAS”, który nakładem Def Jam Recordings Poland j ukaże się już w najbliższy piątek.

Włodi, ikona sceny z ponad trzydziestoletnim stażem, w najnowszym utworze udowadnia swoją wysoką formę, która z biegiem lat wciąż wzrasta i dojrzewa. Oryginalne i zarazem mocne linijki Włodiego to wizytówka wychowanka warszawskiej 'Służeźni’ i kwintesencja rapu, który wychował wielu. A jak na Hip-Hop ULTRASA przystało, tak i tym razem reprezentant stolicy konsekwentnie zaznacza swoje miejsce, ciągle podnosząc poprzeczkę.

„Jestem na swoim miejscu
Jestem pewien, że bez Was to nie miałoby sensu
Miejski rezerwat kupuj żryj nie protestuj
A ręka drży, tylko kiedy ziomek ma przestój”

– Włodi

Należne miejsce w numerze promującym album „HHULTRAS” gospodarz zostawił także dwóm innym warszawskim legendom i nestorom rodzimego hip-hopu. Na tracku usłyszymy niekwestionowanego 'Króla Featów’ czyli Ero JWP oraz rapera, który 'nigdy nie wychodzi z formy’. Wilka WDZ, rzecz jasna. Połączenie reprezentantów Molesty, JWP i HG to dla fanów klasycznego brzmienia hip-hop w najlepszej wersji. Brzmienia z ciemnym charakterem, które wyprodukował Ńemy. Do utworu powstało klimatyczne street video ukazujące serce metropolii i muzykę miasta. Za jego realizację odpowiedzialni są z kolei Alan Kruc oraz Michał Kwiecinski.

Przez ostatnie tygodnie na socialach Włodiego mogliśmy także zauważyć, jak raper stopniowo uchyla kolejne rąbki tajemnicy związanej z albumem „HHULTRAS”. Specjalnie przygotowanymi videopostami Włodi kolejno ujawniał gości zaproszonych na nową płytę. Tym sposobem dziś już wiemy, że dziesięć utworów, jakie dostarczy nam „HHULTRAS”, swoją obecnością urozmaicą przedstawiciele rapowego undergroundu, jak i mainstreamu. Na najnowszym krążku od Def Jam Recordings Poland pojawią się bowiem: przywołani już do tablicy Ero JWP i Wilku WDZ, a także Fisz, Gruby Mielzky, Bartek KOKO, Konrad Brzos, Hedora, Pih, Borixon oraz Kali. Premiera albumu „HHULTRAS” już jutro! Pełną tracklistę szóstego solo Włodiego znajdziecie poniżej. A wydawnictwo w wersji fizycznej zakupić możecie w tym miejscu.

Włodi - HHULTRAS - okładka

Włodi – HHULTRAS

 1. Intro
 2. Z Planem
 3. HH ULTRAS
 4. Przystanek
 5. Należne Miejsce feat. Ero JWP, Wilku WDZ
 6. Impuls
 7. W Czarnym Fraku feat. Fisz, Gruby Mielzky
 8. Bez Znieczulenia feat. Bartek KOKO, Konrad Brzos
 9. Kafkaesk feat. Hedora, Pih
 10. Legit Check feat. Borixon, Kali
 11. Outro
 12. Napisy Końcowe

(Fot. główna – Autor: Alan Kruc / mat. pras. Def Jam Recordings Poland)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: