Włodi ujawnia szczegóły albumu nagrywanego z 1988

Opublikowano: 27/08/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Album, który Włodi nagrał wraz z 1988, producentem duetu Syny, jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przez nas wydawnictw tego roku. Premiera „W/88” zaplanowana została na szczęście już na wrzesień, a w dniu dzisiejszym natomiast Włodek ujawnił kolejne szczegóły swojej nowej płyty.

A konkretnie, gości zaproszonych na ten materiał. Z Instagramu rapera z warszawskiej „Służeźni” dowiadujemy się zatem, że stylem rapowanym „od strony morza na REJON W/88” wpłynęli Miły ATZ i Wiadrowski, a powstały z tego połączenia stylów kawałek, cutami dopełnił DJ Phunk’Ill.

Kolejnymi ujawnionymi gośćmi Włodiego i 1988 na ich rejonie są również Kosi i Łajzol. Duetowi Jetlagz na albumie „W/88” towarzyszyć będzie także jeszcze kompan z ekipy JWP/BC jakim jest niezawodny DJ Falcon1.

Zestawienie grona gości zaproszonych przez Włodiego i 1988 na wspólnie nagrany album „W/88” zamyka Tonfa – szerzej jeszcze nieznany zespół z Warszawy obracający się w brzmieniach garagowo-lofi-rapowych. W numerze tym pojawia się także DJ Zeten. Album „W/88”, nakładem Def Jam Recordings Poland, ukaże się 11-go września, pozostałe szczegóły tego wydawnictwa znajdziecie w tym miejscu, a po preorder odsyłamy Was tutaj.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: