Xzibit, B-Real & Demrick z klipem promującym wspólny album

Opublikowano: 21/10/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W piątek 16-go października premierę zaliczył trzeci album Serial Killers, czyli zespołu, który do życia powołali Xzibit, B-Real & Demrick. Materiał zatytułowany „Summer Of Sam”, co nawiązaniem jest aż nazbyt oczywistym, a w sieci ukazał się właśnie pierwszy klip promujący to wydawnictwo, który zrealizowany został do numeru pt. „Loaded”.

Zatrzymując się przy samym albumie „Summer Of Sam”. Trzeci krążek Serial Killers aż przeładowany jest polityczno-społecznymi treściami. Mr. X to the Z, Dr. Greenthumb i Young De postawili na numery aktualne i zaangażowane, czego z pewnością powodem jest trwająca cały czas światowa pandemia i wynikająca z niej kwarantanna, stałe naruszanie praw obywatelskich, zamieszki i oczywiście Donald Trump. Trafnym tego podsumowaniem jest okładka albumu „Summer Of Sam”, którą sprawdzicie poniżej wraz z tracklistą krążka.

Do pracy nad trzecią odsłoną projektu Serial Killers zaangażowani zostali tacy producenci jak Sick Drumz, Dem Jointz, Rick Rock, 21 The Producer i Focus. Wśród gości Xzibita, B-Reala i Demricka na ich nowym krążku uświadczymy natomiast Snoop Dogga, Busta Rhymesa oraz DJ’a Quika. Linki do odsłuchu „Summer Of Sam” również znajdziecie poniżej.

Serial-Killers-Summer-Of-Sam

Serial Killers – Summer Of Sam

1. Streets Lockdown (Prod. Sick Drumz)
2. Normal (Prod. Dem Jointz)
3. White Power (Prod. Rick Rock)
4. S.O.S. (Prod. Sick Drumz)
5. Quarantine (Prod. By Dem Jointz)
6. Triggered feat. Snoop Dogg (Prod. Rick Rock)
7. Powder Keg (Prod. 21 The Producer)
8. Loaded (Prod. Rick Rock)
9. Man Down feat. Busta Rhymes (Prod. Focus)
10. War In The Streets (Prod. Sick Drumz)
11. I Feel Great feat. DJ Quik (Prod. Rick Rock)
12. Catch A Body (Prod. Dem Jointz)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: