Yelawolf wypuścił w tym miesiącu trzy nowe albumy

Opublikowano: 27/04/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Bardzo aktywnie spędza Yelawolf pierwsze półrocze 2k21. Pierwsze tegoroczne wydawnictwo Ghetto Cowboy zaserwował nam jeszcze zimą. W kwietniu z kolei otrzymaliśmy trzy kolejne!

I na starcie trzeba zaznaczyć. Wszystkie zaprezentowane wydawnictwa to epki, które Yelawolf nagrał w kooperacji z innymi twórcami. Tym pierwszym był zaprezentowany w lutym efekt współpracy Caskey’em.

Na początku bieżącego miesiąca natomiast Yelawolf połączył siły z Riff Raffem. Ze spotkania cowboya z Alabamy z wariatem z Houston wyszło „Turquoise Tornado”, które porwało ze sobą także, między innymi, DJ Paula, Ronny’ego J i Paul Walla. Efekt końcowy sprawdzić możecie poniżej.

Yelawolf-Riff-Raff

Riff Raff & Yelawolf – Turquoise Tornado

1. MOSSY OAK
2. HUMAN LAMBORGHiNi
3. MONCLER jACKET
4. ALCOHOL & WEED
5. TURQUOiSE TORNADO FREESTYLE
6. TiP TOE 4
7. MiLLiON DOLLAR MULLET


Tydzień później, dokładnie 16. kwietnia, Yelawolf wydał epkę nagraną wraz z legendarnym DJ Paulem z Three 6 Mafia. Jest to już drugie wspólne wydawnictwo Catfish Billy’ego i weterana z Memphis. Po „Black Fall” z 2013, tym razem Yelawolf i DJ Paul pokazali czym jest „SLUMAFIA”.

Yelawolf-DJ-Paul-SLUMAFIA

Yelawolf x DJ Paul – SLUMAFIA

1. Trans Am
2. Tote The Bag (feat. DJ Paul)
3. Lucchese (feat. Bad Wolf)
4. Still The Man
5. Don’t Need A Cup
6. Slumafia (feat. Seed of Six, DJ Paul, Gangsta Boo, Big Henri, Bray)
7. Super Geek
8. Head Banger (feat. Pretty Shy, Caskey)


Trzeci i ostatni kwietniowy album Yelawolfa wyszedł przed kilkoma dniami i sprawił nam niespodziankę największą. I zaraz jest również najciekawszym spośród wszystkich tutaj opisanych. Za wszystkie beaty na EP „Mile Zero” odpowiada bowiem DJ Muggs! Zarazem album ten stanowo pierwszy efekt współpracy Yeli z producentem kultowego zespołu Cypress Hill, co również potęguje walory „Mile Zero”. Brzmienie wykreowane przez legendarnego beatmakera z Soul Assasssins samego Yelawolfa skłoniła natomiast do rapowania w nieco inny sposób, lekkiego zwolnienia i ukłonu w stronę klasycznego hiphopu. Wśród gości na wspólnym albumie Yelawolfa pojawi się natomiast B-Real i Del The Funky Homo Sapien.

Yelawolf-DJ-Muggs-Mile-Zero

Yelawolf & DJ Muggs – Mile Zero

1. WTF
2. Geeyat Damnit (feat. Jelly Roll)
3. Hand Over Fist (feat. B-Real)
4. Harvest (feat. Struggle Jennings)
5. The Catch
6. Matador (feat. Caskey)
7. Flea Market (feat. Bub Styles)
8. Privacy (feat. Del The Funky Homo Sapien & DJ Paul)
9. Dust Broom (feat. Christian Rose & Semi Sam Lee)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: