Zbliża się nowy album The Roots!

Opublikowano: 13/06/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Którzy to do pomocy przy jego tworzeniu zaprosili inne uznane postaci sceny muzycznej. A są nimi 9th Wonder oraz Salaam Reemi. I w tym momencie wszystkim miłośnikom pięknie brzmiącej muzyki już powinno zrobić się cieplej na duszy. Jeden z bardziej cenionych zespołów na świecie z pomocą dwóch uznanych na muzycznej scenie producentów pracują obecnie nad 17. krążkiem The Roots zatytułowanym „End Game”.
9th Wonder to producent wywodzący się z grupy Little Brother, a obecnie jeden z bardziej rozchwytywanych, a zarazem uzdolnionych beatmakerów w Stanach. Beaty jego autorstwa znaleźć można na albumach rapowego mainstreamu jak i undergroundu; z uznaniem produkuje też dla największych gwiazd soulu. Podobnymi osiągnięciami oraz talentem pochwalić może się z pewnością również Salaam Remi. Tutaj za najważniejsze współprace należy uznać tą z Amy Winehouse, Nasem oraz Fergie. Nie dziwi więc fakt, że grupa z Filadelfii kierowana przez Questlove’a oraz Black Thoughta zaprosiła obu panów do współpracy. Wszak The Roots znani są ze współpracy z największymi postaciami muzyki.

A w oczekiwaniu na nową porcję muzyki od najlepiej grającego rap zespołu na świecie oraz szczegóły wydania krążka „End Game” przypominamy Wam jeden z albumów grupy, wydany w 2004 roku krążek „The Tipping Point”.

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: