ZBUKU i Jano Polska Wersja zaliczają wspólny „Równy start”

Opublikowano: 21/10/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Za niecały miesiąc „Olimp” pojawi się już w całości. Zanim jednak producencki album duetu Chris Carson x DJ Soina zaliczy swoją premierę, w sieci pojawił się czwarty singiel zwiastujący to wydawnictwo. Przed Wami „Równy start”, który wspólnie nagrali ZBUKU i Jano Polska Wersja.

Po również zobrazowanymi teledyskami numerami takimi jak „Puca” w wykonaniu Palucha, Young Igiego i Koldiego, „Biba”, na którą zaprosili słuchaczy TEDE i Wac Toja oraz „Freeze” nagranym przez Kobika i Major SPZ przyszedł czas na ukazanie zupełnie innego klimatu, na „Olimpie” panującego również. Klimatu bardziej klasycznego, esencjonalnego, bliższego ulicznym brzmieniom. Otrzymujemy zatem „Równy start” w wykonaniu ZBUKU i Jano Polska Wersja. Pomysł natomiast na wprowadzenie takiego zabiegu różnicującego pierwszy wspólny, producencki materiał, Chris Carson i DJ Soina tłumaczą w następujący sposób:

„Jest to producencko/dj’ski projekt, na którym jest nacisk na różnorodność w brzmieniu i bardzo szeroki wachlarz wykonawców. „Równy start” to trochę klasyki w najlepszym wydaniu”.

Chris Carson x DJ Soina.

„Olimp” ukaże się 12 listopada. Z kolei więcej informacji o tym albumie, tracklistę materiału, wraz ze wszystkimi gośćmi zaproszonymi przez duet Chris Carson x DJ Soina na pierwszą wspólnie zrealizowaną płytę, znajdziecie w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: