Ziaja z Fenomenu powrócił jako Namaste

Opublikowano: 13/03/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Fenomen znów jest na scenie! Zespół z warszawskich „Yelonek” wrócił w ostatnim czasie do koncertowania, a poszczególni jego załoganci, do nagrywania. Na tą chwilę są to luźne wypuszczane single, a najnowszy z nich właśnie zaprezentował Namaste, w czasie działalności Fenomenu przedstawiający się jako Ziaja.

Namaste, niegdyś znany jako Ziaja, wrócił i pierwszy singiel, nagrany już pod nowym pseudonimem, zaprezentował przed rokiem. Po utworze zatytułowanym „Hej wszechświecie” ukazały się jeszcze „Zadra” oraz „No pewnie”. Najnowszy z nich to natomiast udostępniony w dniu dzisiejszym „Ogród”. Podobnie jak poprzednie, wyprodukowany przez XVRY, a refrenem wzbogacony przez wokalistkę IVO. Najnowszy singiel Namaste zaprezentowano także wraz teledyskiem autorstwa ENCFrame. Warto przy tym zauważyć, że jeśli single, które wypuszcza Namaste, złożą się na pełnoprawne wydawnictwo, to będzie to pierwszy solowy album jednego ze współtwórców Fenomenu.

„Ogród jako metafora naszego wnętrza – od nas zależy co dobrego w nim wyrośnie. W tym numerze połączyłem siły z IVO, która dała od siebie wspaniały, śpiewany refren oraz XVRY, który zadbał o idealnie dopasowaną warstwę muzyczną. Ogromne podziękowania dla Oddechowo Ośrodek Medytacyjno-Rozwojowy za udostępnienie przestrzeni do nagrania klipu. Miłego słuchania”.

– Namaste

(Fot. główna – kadr z video „Ogród”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: