„042 Sequentia”, czyli O.S.T.R. puszcza drugi mixtape

Opublikowano: 04/10/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

O.S.T.R., nagrywając „042 requiem’, raczej nie spodziewał się, że okolicznościowy, limitowany mixtape, wydany jako dodatek do trasy koncertowej, trafi do tak wielu serc słuchaczy. Materiał zadebiutował nawet na pierwszym miejscu listy OLiS, a z racji swojej niedostępności jest dziś prawdziwym białym krukiem. Ostry jednak już niedługo rusza w DIAPORAMA TOUR, a nas czeka więc drugi mixtape spod szyldu 042! Przed Wami „042 Sequentia Mixtape”!

O.S.T.R. ponownie z zaskoczenia puszcza mixtape! Tym razem jest to muzycznie utrzymany w stylistyce pierwszej dekady lat 2000 „042 Sequentia Mixtape”. Fani twórczości Adama Ostrowskiego od „Jazzu w wolnych chwilach” do „OCB” będą zatem bardzo zadowoleni. Ostry ponownie zajął się kompleksową produkcją swojego materiału, a za majkiem, oprócz samego gospodarza, gościnnie popis dali Hades i KPSN. Premierę „042 Sequentia Mixtape” zaplanowano dopiero 12 grudnia. I chociaż album w przedsprzedaży zakupić można już teraz w Asfalt Shopie, to jest sposób, aby nowy mixtape O.S.T.R.’a przechwycić szybciej! I to w bardzo prosty sposób. Wystarczy wybrać się na jeden z koncertów Oesteera w ramach startującej wkrótce trasy koncertowej DIAPORAMA TOUR. Pierwszą ku temu okazję będziecie mieli już 13 października w poznańskim klubie Tama. Dalszą rozpiskę jesiennych koncertów O.S.T.R.’a z repertuarem z najnowszej płyty, oraz z udziałem zaproszonych gości, znajdziecie poniżej.

O.S.T.R. - 042 Sequentia Mixtape

O.S.T.R. – 042 Sequentia Mixtape

 1. In
 2. Aż po grób
 3. 90
 4. 042 starter
 5. Pegaz
 6. Gangboy feat. KPSN
 7. Stereo
 8. Kacprowy stołek
 9. Reset
 10. 6 zmysł feat. Hades
 11. Kopi luwak
 12. Klepsydra
 13. Final
 14. Out
 15. Kapibara

„042 Sequentia Mixtape” będzie także stopniowo prezentowany w sieci. Asfalt Records zapowiada bowiem udostępnienia pojedynczych utworów w dystrybucji cyfrowej, tak aby cały mixtape O.S.T.R.’a w pełni pojawił się w dniu premiery. Pierwszy natomiast singiel z „042 Sequentia Mixtape” otrzymać mamy równo za tydzień, czyli 11 października.

O.S.T.R. - DIAPORAMA TOUR

DIAPORAMA TOUR

 • 13.10. / Poznań / Tama / Gość: Gibbs
 • 21.10. / Gdańsk / Parlament / Gość: Green
 • 31.10. / Katowice / P23 / Gość: Sarius
 • 03.11. / Kraków / Kwadrat / Gość: Green
 • 25.11. / Wrocław / Zaklęte Rewiry / Gość: Green
 • 10.12 / Warszawa / Proxima / Gość: LUCK7

Bilety na DIAPORIOMA TOUR dostępne są https://www.biletomat.pl/diaporama-tour/.

(Fot. główna: kadr z video „Lemon”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: