„Apokalipsa św. Smoka” wg Profesora Smoka i Piotra Cartmana

Opublikowano: 19/09/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Profesor Smok i Kazet puszczają drugi singiel zwiastujący nowy, przygotowany w duecie album, którym stawiają zarazem konkretne pytanie, czy „Teraz Dobrze?!” Skille samych gospodarzy, jak i zaproszonych gości, Piotra Cartmana oraz Groov’a, ukazane w „Apokalipsie św. Smoka”, każą na to pytanie odpowiedzieć jak najbardziej twierdząco.

„Apokalipsa św. Smoka” to drugi singlowy zwiastun nadchodzącego albumu duetu Profesor Smok x Kazet. Materiał zatytułowany „Teraz Dobrze?!” stanowić będzie trzeci już projekt reprezentantów Brain Dead Familii. W jego najnowszej odsłonie, Profesorowi Smoki za mikrofonem towarzyszy Piotr Cartman. Zwrotki raperów natomiast krzyczanym refrenem przerywa Maciej 'Groov’ Korczak, wokalista metalowej grupy Drown My Day z Krakowa. Już zatem wiecie, jakie klimat kryje się w „Apokalipsie św. Smoka”. Dodatkowo zobrazowano klipem autorstwa Piotra Karolczaka.

Profesor Smok i Kazet album „Teraz Dobrze?!” wypuszczą 7 października. Do tego czasu preorder wydawnictwa dostępny będzie w sklepie Vulgarus. Więcej informacji o samej płycie, na którą zaproszenie przyjęli także, między innymi, Słoń, Shellerini, Paluch, Sarius, Gibbs czy Floral Bugs znajdziecie w tym miejscu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: