AZ pokazuje, kto jest „GOAT” na scenie

Opublikowano: 02/10/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

AZ zaprezentował premierowy singiel wraz z teledyskiem zatytułowany „GOAT”. Sosa nie przerywa tym samym wydawniczej passy. Po dziesięcioletniej pauzie zapoczątkowanej albumem „Do Or Die II”. Nowość przed kilku dni stanowi natomiast kolejny zwiastun nowej płyty współtwórcy The Firm, który już w tym miesiąc zagra koncert w naszym kraju.

AZ singlem „GOAT” zapowiada album „Truth Be Told”. Wcześniej był to zaprezentowany wraz z końcem 2022 roku, również z klipem, numer „Respect Mines”. Za produkcję obu utworów odpowiedzialny jest Buckwild z D.I.T.C. W tym nowym natomiast AZ, oprócz demonstrowania, nadal ponad przeciętnych, rapowych umiejętności, przedstawia także zarys nadchodzącego albumu „Truth Be Told”. Oraz proponuje alternatywne rozwinięcie akronimu G.O.A.T. Proponując tym samym własną definicję rzeczownika 'greatness’. Przez Anthony’ego Cruza rozumianego jako:

„The quality of being great, distinguished, or eminent.
Greatest Of All Times
GOD Over All Things
GOD Over All of Them”

– AZ

Tytułowy „GOAT” dla Sosy stanowi także przymiotnik do opisania własnego stanu umysłu. AZ nie zdradza jednak nadal, kiedy możemy spodziewać się premiery albumu „Truth Be Told”. W pierwotnym zamiarze rapera mającego ukazać się na początku bieżącego roku. W tym miejscu z kolei warto przypomnieć, że AZ już w tym miesiącu zagra koncert w Polsce. Konkretnie, będzie to Łódź i zaplanowany na 28 października festiwal Day Ones celebrujący 50-lecie Hip-Hopu!

„GOAT najlepiej opisuje mój stan umysłu. Elitarny liryzm, który na przestrzeni lat starzeje się jak dobre wino. Pasujący do mojego stylu życia i rozwoju z miasta narodzin hip-hopu, gdzie na szacunek się pracuje, a nie daje”.

– AZ

(Fot. główna – kadr z video „GOAT”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: