Redman prezentuje „J@q Boi Be@tz”

Opublikowano: 02/10/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Redman prawie dekadę już zapowiada już album „Muddy Waters 2”. Ostatnią natomiast płytą Reggie uraczył nas osiem lat temu. Raper z Newark tematu sequelu swojej klasycznej solówki nie porzucił. A teraz prezentuje słuchaczom mixtape „J@q Boi Be@tz” jako przedsmak już dość długo nadchodzącego wydawnictwa.

Ile to już lat Redman zapowiada „Muddy Waters 2”? Po raz pierwszy Funk Doc poinformował słuchaczy, że rozpoczął prace nad tą płytą gdzieś w okolicach 2013 roku. Zamiast tego wydawnictwa, Reggie Noble w 2015 zaprezentował „Mudface”, by następnie wypuszczać już tylko luźne single. Nadal obiecując przy tym wydanie drugiej części klasyka z 1996. Ostatni z nich, „So Cool”, otrzymaliśmy ponad roku temu, a teraz Redman wraca z kolejnymi nowościami. Wykonanymi jednak do dobrze znanych bitów.

Redman przed dwoma dniami wrzucił numer nagrany na kanapie w domu swojej mamy. Wersy rzucając natomiast na bit Rockwildera. Znanego z hitowego „If I Get Locked Up”, pod którym pierwotnie podpisali się Eminem i Dr. Dre. A pochodzącego z albumu „The Tunnel” Funkmaster Flexa. Co ciekawe, „If I Get Locked Up” w wykonaniu Redmana spotkało się z entuzjastyczną reakcję samego Marshalla Mathera. Od zawsze wymieniającego Reggiego jako jednego spośród swoich ulubionych raperów.

Drugą nowością od Redmana jest numer „Benjamins”. Nagrany na produkcji znanej z równie słynnego „All About the Benjamins”. Utworu, który w latach 90-tych Diddy wykonał wraz Notoriousem, The Lox i Lil’ Kim. Ostatnią nowością od Funk Doca jest „Heal Yourself” nagrany do spokojnego bitu „Vintage Chill Vibes” z repertuaru Yaahna Huntera. Wszystkie te numery, a być może Red ma ich więcej, składają się na „J@q Boi Be@tz”. Mixtape mający stanowić przedsmak „Muddy Waters 2”. A ten album z kolei Redman planuje obecnie wydać w 2024 roku…

(Fot. główna: kadr z video „If I Get Locked Up”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: