B-Real wypuścił solo album na beatach Scotta Storcha

Opublikowano: 27/08/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

B-Real, frontman kultowego zespołu Cypress Hill wypuścił właśnie swój nowy, a już dość dawno temu zapowiedziany, solowy album! Za produkcję płyty zatytułowanej „Tell You Somethin” w całości odpowiada Scott Storch, a w singlu promującym to wydawnictwo gościnnie pojawia się Berner.

Przyznam, dzisiejsza premiera „Tell You Somethin” nieco mnie zaskoczyła. Pomimo, że informację mówiącą o tym, że B-Real swoje drugie solo nagrywa na beatach Scotta Storcha przekazaliśmy Wam jeszcze w 2018 roku, to przez te trzy lata temat następcy albumu „Smoke N Mirrors” z 2009 roku trochę się rozmył. Nie zamulił jednak, bynajmniej, sam Dr. Greenthumb. Wszak, od czasu pierwszych zapowiedzi „Tell You Somethin” na rynku ukazał się dziewiąty album Cypress Hill, kolejna płyta Serial Killers oraz „Los Meros”, które B-Real nagrał do spółki z Bernerem. Aktywny zatem, Louis Freese był przez cały ten okres. A teraz właśnie nastała pora, by wydać wspomniany drugi, w pełni solowy longplay!

„Tell You Somethin” w wersji cyfrowej, na streamingi oraz YouTube wjechało w dniu dzisiejszym. B-Real na produkcjach multiplatynowego beatmakera nagrał 10 numerów, z czego aż w siedmiu pojawiają się zaproszeni goście. I trzeba zaznaczyć od razu, nie byle jacy goście. Dr. Greenthumb na swoje nowe solo zaprosił bowiem Freeway’a, Krayzie Bone’a, DJ’a Paula, Ty Dolla $igna, Devina The Dude, Rick Rossa oraz wspomnianego Bernera. Z wymienionym jako ostatnim, pomysłodawcą marki Cookies, współtwórca Cypress Hill stworzył „Number 9”. I właśnie ten kawałek, również dzisiaj, zaprezentowano wraz z teledyskiem jako singiel promujący album „Tell You Somethin”.

Najnowszego albumu B-Reala, od dnia dzisiejszego, słuchać możemy w wersji cyfrowej. W październiku natomiast, konkretnie 22.10. płyta „Tell You Somethin” ukaże się również w wersji fizycznej. Pełną tracklistę tego wydawnictwa, wraz z pełnych odsłuchem materiału, za którego brzmienie odpowiada Scott Storch, znajdziecie poniżej.

B-Real x Scott Storch – Tell You Somethin

1. Get a Bag
2. Number 9 (Ft. Berner)
3. Never Go Home
4. Hands up Bands up (Ft. Tsu Surf)
5. Triple OG (Ft. Freeway)
6. Bad Day (Ft. Krayzie Bo
7. Mother Mary (Ft. DJ Paul)
8. Runaway
9. Real G (Ft. Ty Dolla $ign)
10. Let Me Tell You Something (Ft. Rick Ross)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: