Bartek KOKO, Sensi i Bary na stałe weszli w Stare Białe Kicksy

Opublikowano: 30/05/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

„Stare Białe Kicksy” okazały się dla Bartka KOKO i Sensiego niezwykle wygodne. Po wydanym w zeszłym roku albumie o tym tytule, duet postanowił przyjąć go również jako nazwę składu, do którego zaprosili także Barego w DJ’a koncertowego. Tytułowy numer z maxi singla „Podłogi” wylądował dziś w sieci.

Pamiętamy zeszłoroczną kooperację Bartka KOKO i Sensiego, która przyniosła nam album „Stare Białe Kicksy”? Jak się okazuje, duetowi pracowało się wspólnie tak dobrze, że postanowili tę współpracę kontynuować. Od teraz Stare Biały Kicksy to już nie tylko tytuł płyty, ale także nazwa ich składu. Z racji tego, że Bartka i Sensiego koncertowo na deckach wspiera Bary, stał się on trzecim członkiem Starych Białych Kicksów. Dla przypomnienia, miesiąc temu Bartek z Barym wypuścili album „Nauka pływania”.

Efekty fuzji trzech hip-hopowców są już widoczne. W sieci pojawił się dziś klip do tytułowego numeru z ich maxi singla „Podłogi”. Wideo do niego nakręcone zostało przez Barego i Agatkę przed i w trakcie koncertu który odbył się w klubie BywaSięTuiTam. Na całość projektu składają się łącznie trzy numery. Poza „Podłogami” dostaliśmy też więc „Mieto” oraz „S.J.N.W.K.W.M.”, czyli „Sam Już Nie Wiem, Komu Wierzyć Mam”. Wszystkie nagrane podczas jednej sesji w częstochowskim studio Full Flavour. Za warstwę muzyczną oraz mix niezmiennie odpowiada Sensi, którego usłyszymy również za mikrofonem obok Bartka KOKO.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: