Singiel z Mariką wlatuje w dzień premiery płyty Bartka KOKO i Barego

Opublikowano: 25/04/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Po miesiącu od pierwszego singla, premiery doczekał się album Bartka KOKO i Barego, zatytułowany „Nauka pływania”. W jego dniu do sieci wleciał tytułowy singiel, w którym gościnnie pojawia się doskonale znana w rapowy światku wokalistka, Marika.

Wszystko co przez ostatnie trzy lata wypuścił Bartek KOKO, sprawiało, że nasze głowy się bujały, a szczęki uderzały o ziemię. Można by rzec, że każdy album od „Fillomatic”, przez „Wszędzie widzę szlugi EP”, „Ruderę”, „Truskurwiels EP”, „OTELLO”, „The Samuraiz EP”, a na „Stare, białe kicksy” kończąc, był kamieniem, na którym Bartek zbudował swoją niezwykle mocną pozycję w podziemiu. Pozycję, która pozwoliła dostrzec go mainstreamowym raperom. W efekcie mogliśmy usłyszeć go na albumie Włodiego „HHULTRAS” oraz na albumie Shelleriniego „Produkt Lokalny”.

Dziś Bartek KOKO oddaje w nasze ręce kolejny album. Tym razem stworzony w klasycznej konfiguracji MC-producent, w duecie z kamratem ze swoich rodzinnych stron, Barym. Ich „Naukę pływania” zwiastowały przedpremierowo trzy single: „Wiosna”, „Pogrzeb” oraz „HHHEADZ”, z udziałem Shellera. Czwarty klip, w którym gościnnie pojawiła się fenomenalna wokalistka, Marika, uświetnia dzisiejsze święto. Powstał on do tytułowego numeru „Nauka pływania” i przedstawia przyjaciół Bartka, który zaprezentowali w nim swoje pasje. Na swoich social media Bartek podzielił się anegdotką z kręcenia wideo:

„Nagrywaliśmy klip w sobotnie popołudnie, w jednym z parków w Warszawie. Multum ludzi – starzy, młodzi, dzieci. Marika jak zajechała refrenem na full wokal, czysto, potężnie – to każdy, powtarzam – każdy opuścił koparę, stanął w miejscu i słuchał. Taki to jest level.”

– Bartek KOKO

Album Bartka KOKO i Barego „Nauka pływania” ma premierę dziś, 25 kwietnia. Fizyczne wydanie w dalszym ciągu zamawiać można, pisząc na adres mailowy albumnauka@gmail.com.

(Fot. główna – źródło: facebook.com/jestem.koko/photos)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: