Necro & Ill Bill nadchodzą jako „Blood Brothers”

Opublikowano: 02/11/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Necro & Ill Bill zapowiadają wspólne wejście na scenę jako „Blood Brothers”. Tym samym, nareszcie, zapowiadając album stworzony już tylko w duecie. Bracia Braunstein zaprezentowali już także pierwszy singiel zwiastujący nagraną razem płytę. Niegdyś tak oczywistą, a oficjalnie zapowiedzianą jednak dopiero teraz.

Rap zna przypadki, w których powstanie niektórych albumów jawiło się jako rzecz tak bardzo naturalna, będąca jedynie kwestią czasu, że aż nigdy nie sfinalizowana. Między innymi sytuację taką dostrzec mogliśmy z albumem, który wspólnie podpisać mieli Necro i Ill Bill. Bracia z jednej matki, wychowankowie Brooklynu, rozpoczynający przygodę z muzyką w podobnym czasie. Przypomnijmy, że Ron dostarczył znaczną część bitów na pierwszą i jedyną płytę Non Phixion, czyli zespołu Billa. A następnie wyprodukował bratu solowy debiut zatytułowany „What’s Wrong with Bill?”. Pomiędzy tymi dwoma wydawnictwami, w 2003 roku, Necro & Ill Bill wypuścili także pierwszy wspólny mixtape „Street Villains Vol. 1”, który swojej kontynuacji doczekał się po kolejnych dwóch latach. Także w 2005, Necro i Ill Bill, do spółki z Mr. Hyde’em oraz Goretexem, wydali płytę jako The Circle Of Tyrants. Aczkolwiek nagranego jedynie w duecie, studyjnego i pełnoprawnego albumu, mimo wcześniejszych zapowiedzi, Ron i Bill Braunstein nie wypuścili. Powodem stać miała się natomiast kłótnia braci.

Necro & Ill Bill braterską, długoletnią sprzeczkę, najwyraźniej jednak zakończyli. Dowodem na to jest zaprezentowany przed kilkoma dniami singiel „Blood Brothers”. Stanowiący pierwszy zwiastun również tak zatytułowanego albumu. I chociaż żadnych konkretów Necro & Ill Bill jeszcze nie ujawnili, to już i tak jest to coś! A ponowne ocieplenie się braterskich relacji być może zaowocuje także drugim albumem aktualnie przebywającego w trasie koncertowej zespołu Non Phixion?

(Fot. główna – źródło: instagram.com/necrorules, instagram.com/illb1ll)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: