Bartek Koko i Tobik połączyli siły na „TRUSKURWIELS EP”

Opublikowano: 22/08/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Bartek Koko i Tobik połączyli siły. Ich wspólna epka „TRUSKURWIELS”, wydana nakładem labelu, Under The Top, ukaże się jeszcze w tym tygodniu. Dziś duet zaprezentował klip do numeru, „Broadway”, który jest jednocześnie pierwszym singlem z projektu.

Obóz Fillomatic nie śpi, a przy głośnym akompaniamencie bębnów, powoli wynurza się z niego kolejny projekt. Tym razem na wspólnym EP, zatytułowanym „TRUSKURWIELS”, siły połączyli Bartek Koko oraz Tobik. Jeśli jednak myślicie, że tytuł albumu w 100% odzwierciedla jego zawartość, to jesteście w błędzie. Ba! Tytuł ten jest wręcz przekorny, a o „TRUSKURWIELS EP” Koko i Tobik mówią tak:

„TRUSKURWIELS to zabawa formą, odczarowanie wizji truskulowego rapera jako zamkniętej głowy na eksperymenty. Dostaniecie tu ostrą jazdę bez trzymanki na drum n bassach, prześmiewcze bragga, mocno trapową jazdę, smutne pianinko ale z jajem i polotem, żywy saksofon, melodyjne refreny itd itp.”

Na albumie znajdziemy 6 premierowych numerów. Gościnnie pojawią się w nich francuski raper, Tival, legenda polskiego hip-hopu, ERO JWP, oraz saksofonista, Tomasz Markanicz. Za wszystkie produkcje na albumie odpowiedzialny jest Tobik, który jednocześnie wraz z Bartkiem Koko rapuje na „TRUSKURWIELS EP”.

Dziś w sieci pojawił się pierwszy singiel z klipem, promujący wspólne dzieło mszańsko-warszawskiego duetu i mowa tu o numerze, „Broadway”. Na resztę kawałków nie trzeba będzie długo czekać, bo premiera całości zaplanowana jest na najbliższy czwartek, 25 sierpnia. Kto wie czy do tego czasu na kanale Under The Top nie pojawi się jeszcze jakiś klip?

Album Bartka Koko i Tobika, „TRUSKURWIELS EP”, zamówisz, pisząc mail o treści „zamawiam” ➡️ truskurwiels@gmail.com

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: