Będzie nowy album Black Star?

Opublikowano: 12/02/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

I to w całości wyprodukowany przez Madliba? Yasiin Bey (niegdyś Mos Def) i Talib Kweli ponownie spotykają się razem w studiu by nagrać nowy album Black Star, którego produkcją w całości zająć ma się jeden z bardziej genialnych producentów naszych czasów. Brzmi to jak typowy milutki sen, który przerwać ma nagle dźwięk budzika. Ale jednak, nie….

Odpalamy jeszcze raz (i jeszcze) raz poniższy fragment zapisu seta Madliba, który grał on w ostatni weekend w Denver i cały czas jest tak samo…. Na scenę w pewnym momencie wbija się Yasiin oświadczając: „New Black Star with Madlib, Talib Kweli, Yasiin, coming soon!”, i dodając: „All Madlib, all day. 2018, Madlib, Black Star. Madlib Black Star”. Włączamy więc jeszcze raz, a tam dalej to samo: „New Black Star with Madlib, Talib Kweli, Yasiin, coming soon!”. 

Nic więc się nam nie przyśniło, o newsie tym piszą również inne portale, czyli żadne urojenia również w grę nie wchodzą. Pozostaje więc, mieć jedynie nadzieję, że u dość nieobliczalnego Yasiina również jest wszystko dobrze i obiecany album faktycznie ujrzy światło dzienne w tym roku. No i wyjaśniła się sprawa tajemniczego zdjęcia, które jakiś czas temu również zelektryzowało fanów kultowego Black Star na całym świecie.

https://www.instagram.com/p/BenxO6UHNJ4/?taken-by=talibkweli

No to czekamy! A czas oczekiwania warto umilić sobie pięknym krążkiem „Mos Def & Talib Kweli Are Black Star” właśnie…

oraz albumem „Liberation”, czyli wspólnego dzieła Taliba Kweli i Madliba.

I jak kiedyś ktoś kiedyś śpiewał: to musi wyjść, musi!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: