Białas & Lanek i ich „Milion Długu”

Opublikowano: 05/09/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W dniu dzisiejszym w sieci ukazał się drugi singiel wraz z klipem zwiastującym album „HYPER2000”, kolejny wspólnie zrealizowany materiał Białasa i Lanka. Jest to numer zatytułowany „Milion Długu”, któremu towarzyszy teledysk w reżyserii również Lanka, a za którego produkcję odpowiada Punkt Widzenia Studio.

Premierę singla „Milion Długu” poprzedził natomiast dość emocjonalny i bardzo szczery wpis Białasa zamieszczony w jego mediach społecznościowych. Zamieszczamy Wam go w pierwszej kolejności, gdyż stanowi on wyraziste uzupełnienie wypuszczonego dzisiaj singla.

Sam album „HYPER2000” jego autorzy określają jako „sumę emocji i przeżyć naszej ery, ery roku 2000. Nasz ślad w czasoprzestrzeni” oraz jako powrót Białasa „bardzo osobistych tekstów, które zawstydzają swoją szczerością i pozwalają łatwo utożsamić się nie tylko ludziom o podobnych doświadczeniach”. I słysząc singiel „Milion Długu” czujemy, że tak właśnie będzie. Przekonamy się o tym już 5 października, gdyż na ten dzień zapowiedziana została premiera „HYPER2000”. Kolejne wydawnictwo duetu Białas & Lanek zamawiać na stronie sbstuff.pl/kolekcja/hyper2000

Białas & Lanek – HYPER2000

01. Cyka Blyat
02. Przestań się bać
03. Polack
04. Milion długu
05. Prawdziwy Trap
06. Blizny na rękach
07. Unplugged
08. Karmamachanam
09. Kochaj nas i żegnaj
10. Lustra
11. Tlen
12. Upadły demon
+ DELUXE BONUS TRACKS

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: