Białas zaskakuje kolejnym singlem jak „NEWCOMER”

Opublikowano: 19/04/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Białas robi mocną rozgrzewkę przed wejściem na pełnej jako „NEWCOMER”. Przed premierą albumu, w dniu dzisiejszym ukazał się bowiem zalążek tego materiału, w postaci „NEWCOMER EP”. A także singiel „NEWCOMER”. Zobrazowany klipem nakręconym w Nowym Jorku przez legendarnego Piotra Sikorę.

Białas puścił w dniu dzisiejszym kolejny singiel zwiastujący przyszłotygodniową premierę albumu „NEWCOMER”. Kolejny dobry. Co w przypadku lidera SBM oczywiste wcale nie jest. Po kapitalnym wejściu jako „Mateusz Jordan”, Beezy zdecydowanie poszerzył zasięg odbiorców puszczając „Uzi” w towarzystwie Sobela, by w dalszej kolejności zaprezentować niesłuchalne wręcz numery „Botoks” oraz „Dominicana”. Dzisiaj z kolei Białas ponownie, numerem „NEWCOMER” pokazuje, że jeśli tylko chce, to potrafi nagrać kawał porządnie brzmiącego rapu, do którego chce się wracać. Produkcją tego numeru zajął się Wroobel, a na osobną uwagę zasługę z kolei sam teledysk obrazujący „NEWCOMERA”. Video nakręcono bowiem na ikonicznych miejscówkach NYC, znanych z wielu rapowych klipów. Za kamerą stanął natomiast Piotr Sikora. Ceniony od lat 90-tych fotograf i reżyser, przed którego obiektywem wcześniej stanęła większość gwiazd rapu, i nie tylko, zza Oceanu. Wspomnijmy chociażby Big Puna, Puffa, Snoopa, Eminema, Method Mana, Beyonce, Samuela L. Jacksona, Koby’ego Bryanta czy Muhammada Ali’ego. Teraz natomiast sesją fotograficzną, klipem i okładką od Piotra Sikory pochwalić może się również i Białas.

„NEWCOMER” w formie singla ukazał się równocześnie z pojawieniem się na stremingach „NEWCOMER EP”. Składającą się z pięciu utworów swoistą rozgrzewkę, którą Białas zapewnia nam przed premierą pełnoprawnego już albumu. Nie są to jednak 'odrzuty’ z nadchodzącego longplay’a Beezy’ego. A wybrane kawałki z tego materiału. Które? Tego dowiecie się z zamieszczonej poniżej tracklisty „NEWCOMER EP”. Premierę wydawnictwa „NEWCOMER” zaplanowano na 28 kwietnia. Szczegóły nowego solo Białasa znajdziecie w tym miejscu, a preorder w SBM Store.

Białas - NEWCOMER - okładka - autor - Piotr Sikora

Białas – NEWCOMER EP

  1. NEWCOMER
  2. Gdybym był piratem
  3. Lava Cake feat. Malik Montana
  4. Balenciaga Blues feat. Alberto
  5. Bahama feat. Kabe

(Fot. główna – kadr z video „NEWCOMER”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: