„Biały nietoperz” bez Proceente i Cywińskyego?

Opublikowano: 18/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Epka Proceente, Cywińskyego i Mayora, „Biały nietoperz”, zyskała właśnie drugie życie, jednak w niepełnym składzie. Do sieci trafiła bowiem w całości w formie instrumentalnej. Oznacza to, że wokale Proceente i Cywińskyego zostały z niej usunięte, a raperzy, którzy marzyli o tym, by nagrać na bicie Mayora, właśnie zyskali taką możliwość.

„Biały nietoperz” miał swoją premierę dokładnie 17 marca ubiegłego roku. Przypomnijmy, że jest to EP, które w trójkę nagrali Mayor, Proceente i Cywińsky. Jak nietrudno się domyślić, Mayor odpowiadał w tym projekcie za bity, a Proceente i Cywińsky za część wokalną. Co ciekawe, „Biały nietoperz” powstał w latach 2020 – 2021, czyli podczas pandemii.

Niespełna tydzień temu „Biały nietoperz” zyskał drugie życie. W sieci pojawiła się bowiem instrumentalna wersja albumu. Trafił on na kanał Aloha Entertainment w jednym, nieco ponad 17-minutowym filmie. Jeśli więc raperzy, słuchający „Białego nietoperza”, marzyli o zajęciu miejsca Proceente i Mayora, teraz mają taką możliwość.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: