Hedorę trafia „Szlag”, więc nagrała „Fatalny konstrukt”

Opublikowano: 18/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Prykson Fisk i Ńemy ponownie łączą siły jako Hedora. Duet wypuścił dziś pierwszy singiel, zapowiadający ich drugi album, zatytułowany „Fatalny konstrukt”. Numer nosi nazwę „Szlag” i hostuje go na swoim kanale Włodi.

Niepowetowaną stratą byłoby, gdyby działalność Hedory skończyła się zaledwie na jednym albumie, czyli „Eighty Seven”. Niezmiernie cieszy nas więc wieść, że druga płyta duetu jest w drodze. Prykson Fisk i Ńemy bez dwóch zdań mają wspólny przelot i nie chodzi tu jedynie o gust filmowy, który zainspirował nazwę grupy. Hedora to brudne, ciężkie brzmienie oraz spójny, antyestablishmentowy przekaz, który, jak się okazuje, będzie miał swoją kontynuację.

Dziś w sieci pojawił się nowy singiel od Hedory. „Szlag” to zapowiedź drugiego albumu Pryksona i Ńemego. Tematycznie kawałek idealnie trafia w obecną sytuację, podsumowując otaczający nas chaos prawny i punktując polityków, dla których ważny jest stołek, a nie ludzie. I za to Hedorze należy się szacunek. W czasach kiedy raperzy kalkulują, czy wypowiedzenie swojego zdania w danej kwestii, nie wpłynie na ich zasięgi, Prykson i Ńemy z pełną premedytacją wkładają kij w sam środek mrowiska.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: