Alias Blekaut i Lord Willin zrobili wspólny numer „Take Me”

Opublikowano: 18/03/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Alias Blekaut rozpoczął promocję nowego projektu. Producent, po ubiegłorocznym albumie stworzonym w większości z reprezentantami rodzimej sceny, teraz do współpracy zaprasza raperów ze Stanów Zjednoczonych. Na pierwszy ogień idzie Lord Willin i zaprezentowany wraz z klipem singiel „Take Me”.

Alias Blekaut w roku poprzednim obecność na scenie zaznaczył producenckim albumem „Projekt: Wdzięczność”, którego recenzję znajdziecie w tym miejscu. Producentowi na swojej pierwszej oficjalnej płycie udało zebrać się interesujący skład gości, w którym, między innymi, znaleźli się Ero JWP, Peja, BU czy WCK. Zaproszenie na „Projekt: Wdzięczność” przyjął także Guilty Simpson, czym Alias Blekaut, niejako, otworzył sobie furtkę do zagranicznych kooperacji. I właśnie z raperami ze Stanów Zjednoczonych producent tworzy swój nowy album, materiał zatytułowany „The Long Flight”. Pierwszym natomiast singlem zwiastującym zapowiedzianą niedawno płytę jest numer „Take Me”, w którym pojawia się Lord Willin. Mający polskie korzenie i dumnie reprezentujący Polskę raper z Providence. Na koncie mający już wspólne numery z Slaine’em, ILL BILL’em, Esotericiem czy Snowgoons.

„Take Me” z Lordem Willinem to klasyczny, czysto rapowy banger, któy dodatkowo zaprezentowano wraz z klipem autorstwa Jana Drabka. Sam Alias Blekaut z kolei o wydawnictwie „The Long Flight” zbyt wielu informacji jeszcze nie zdradza. Z pewnych źródeł wiemy jednak, że oprócz Lorda Willin zaproszenie na płytę przyjął także pochodzący z Bostonu M-Dot.

(Fot. główna – autor: Marcin Niedośpiał https://marcin-niedospial.pl/)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: