Bishop Nehru nagrał album wyprodukowany przez MF Dooma i Kaytranada

Opublikowano: 27/02/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Najnowsze wydawnictwo młodego rapera ze stanu Nowy Jork zapowiada się niezwykle ciekawie. A to za sprawą dwóch osób produkujących album zatytułowany  „Elevators: Act I & II”MF Dooma i Kaytranada. Muzycznie będzie więc na pewno ciekawie i zróżnicowanie. O samego Bishopa również jesteśmy spokojni, że na produkcjach tych dwóch osobowości wypadł co najmniej dobrze.

Potwierdza nam to niedawno wypuszczony pierwszy singiel zwiastujący „Elevators: Act I & II”, wyprodukowany prze Dooma utwór „Rooftops”, który w sieci pojawił się wraz z obrazującym go teledyskiem.

Co do samego albumu „Elevators: Act I & II” to jak sam jego tytuł wskazuje, podzielony został on na dwie części. Pierwsza z nich opatrzona została tytułem „Act I: Ascension”, a muzyczną piecze nad nią sprawuje pochodzący z Kanady Kaytranada. Produkcją aktu drugiego pt. „Act II: Free Falling” zajął się natomiast tajemniczy i nieobliczalny MF Doom.

Sam główny bohater krążka o swoim najnowszym wydawnictwie mówi, że „Elevators: Act I & II” to:

„…zbiór uczuć płynących prosto z mojego serca. Wszystkie pomysły powstawały instynktownie i intuicyjnie. Ten album jest moją odpowiedzią na pytanie <Jak brzmi twoja muzyka?> Moja odpowiedź to <Grammy Rap>. Przy tym projekcie byłem pod silnym wpływem <Pet Sounds> The Beach Boys. To jest moja próba stworzenia rapowego <Pet Sounds>.”

Przypomnijmy jedynie, że album „Pet Sounds” grupy The Beach Boys przez wiele cenionych muzycznych magazynów uznany został za najlepszy album wszech czasów…. Poprzeczkę więc Bishop Nehru postawił sobie wyjątkowo wysoko. Jak mu natomiast realizacja celu wyszła przekonamy się już 16 marca! Poniżej natomiast zapoznać możecie się z okładką „Elevators: Act I & II”.

Bishop Nehru – Elevators

1. Act I: Ascension
2. Driftin’
3. No Idea
4. The Game of Life
5. Get Away
6. Up, up & Away (feat. Lion Babe)
7. Act II: Free Falling
8. Taserz.
9. Again & Again
10. Potassium
11. Rollercoasting
12. Rooftops

Premiera albumu „Elevators: Act I & II”, który Bishop Nehru przygotowuje wraz z MF Doomem i Kaytranada poprzedzona została również specjalnie przygotowanym trailerem.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: