Bishop Nehru jak Son Goku

Opublikowano: 19/04/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Bishop Nehru i MF Doom to duet, po którym zawsze możemy spodziewać się świetnego rapu. Raperów dzieli gigantyczna różnica wieku (aż 26 lat), jednak na bicie dogadują się jakby znali się od piaskownicy. Doom jest niejako mentorem młodziutkiego Bishopa. W ramach swojej przyjaźni i współpracy muzycznej, nagrali nawet wspólny album „NahruvianDoom”.

Od dłuższego czasu Bishop zapowiada swój nowy krążek „My Disregarded Thoughts”. Początkowo miał on ukazać się w listopadzie 2019, jednak z powodu sporów z managerem, premiera przesunięta została na 8 maja 2020.

Nowy singiel z nadchodzącego albumu Bishop Nehru nosi tytuł „Meathead”. Ku uciesze fanów, pojawia się w nim również MF Doom – w roli producenta oraz z gościnną zwrotką. Do utworu powstał animowany klip, który z kolei jest istną gratką dla fanów anime Dragon Ball. W animacji bowiem pojawiają się sceny walki, w których Bishop i Doom pokonują swoich przeciwników używając technik rodem z kultowej japońskiej kreskówki. Raperów otacza kolorowa aura mocy, a swoich przeciwników niszczą strzelając w nich z dłoni charakterystycznymi wiązkami energii. Bishop w piekle pokonuje samego diabła falą uderzeniową, której używał Son Goku, a Doom rozprawia się ze złoczyńcą na ziemi dyskiem kienzan, którym, w Dragon Ball Z, Krillin uciął kawałek ogona Friezie.

Preorder albumu „My Disregarded Thoughts” zamówić można pod linkiem: https://bishopnehru.lnk.to/MDT

Bishop Nehru – My Disregarded Thoughts

1. Colder
2. In My Zone
3. WhyDoesTheNightSkyTalk2Me
4. Little Suzy (Be Okay)
5. Too Lost
6. 3:50 In LA
7. EMPEROR
8. Our Energy is Astral
9. All of My Years
10. meathead feat. DOOM
11. Me and My Thoughts

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: