Bisz, Włodi, VNM, Te-Tris i Soulpete w singlu „Ścieżka Dźwiękowa”

Opublikowano: 14/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Yurkosky po raz drugi zebrał ekipę uzdolnionych raperów, by wspólnie ruszyć w trasę koncertową. Ponownie znaleźli się w niej Bisz, VNM, Te-Tris i Soulpete, na pokładzie zabrakło Bonsona i Zeusa, znalazł się natomiast Włodi! I w tym składzie powstał promujący RapStage Tour 2024, a właśnie zaprezentowany singiel i teledysk „Ścieżka Dźwiękowa”.

RapStage Tour 2023, promowane singlem „Jak u siebie”, stanowiło jedno z bardziej udanych, zeszłorocznych przedsięwzięć. Cieszy zatem fakt, że pomysłodawca całej akcji, Yurkosky, swój plan ruszenia w trasę koncertową z uzdolnionymi raperami posiadającymi ponadprzeciętne umiejętności, postanowił powtórzyć i w tym roku. Zwłaszcza, że zgodnie z zapowiedziami, na RapStage Tour 2024 usłyszeć mamy numery, których zabrakło na pierwszej trasie, jak i największe klasyki zaproszonych MC’s. W składzie nastąpiły jednak roszady, dzięki którym zobaczyć będziemy mogli koncerty, jakich wcześniej jeszcze nie było! Na scenie w duecie pojawią się bowiem Włodi i Soulpete, co jest nowością bezsprzeczną. RapStage Tour 2024 wystartuje już 1 marca, a szczegóły całej trasy znajdziecie poniżej.

Bisz, Włodi, VNM i Te-Tris z okazji wspólnej trasy koncertowej, także nagrali wspólny singlem. Producentem kawałka jest, rzecz jasna, Soulpete. Powstały w tym składzie track pt. „Ścieżka Dźwiękowa” zaprezentowano wraz z teledyskiem, który według pomysłu Yurkowsky’ego zrealizowała ekipa 9liter Filmy. Sam tytuł singla przypadkowy nie jest i słusznie kojarzyć się z kinematografią. Bisz, Włodi, VNM i Te-Tris w swoim zwrotkach nawiązań do różnych filmów zawarli bowiem całkiem sporo, co stanowi koncept całego utworu. Nie będziemy jednak psuć Wam zabawy z ich wyłapywaniem.

RapStage Tour 2024

Warszawa – 01.03.2024 – https://fb.me/e/4KlNBKaC9
Kraków – 03.03.2024 – https://fb.me/e/48RxrkNcf
Gdańsk – 10.03.2024 – https://fb.me/e/1gXaOlBmC
Wrocław – 16.03.2024 – https://fb.me/e/3DTRi8meY
Poznań – 07.04.2024 – https://fb.me/e/1RAOC1LGXI

Bilety na RapStage Tour 2024 znajdziecie na stronie www.rapstage.pl.

(Fot. główna – autor: Wojtek Koziara / źródło: facebook.com/rapstage.pl.2024)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: