Bisz i Kosa zabierają Was w „Kosmos”

Opublikowano: 04/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Bisz dzisiaj słuchaczy w emocjonalną, rapową podróż w „Kosmos”, do której wypełniony syntezatorami bit przygotował Kosa. Zaprezentowany natomiast wraz z teledyskiem singiel stanowi kolejny zwiastun nadejścia, wiosną tego roku, następcy „Bladego Króla”.

Bisz i Kosa wracają z nowym albumem. Stanowiącym zarazem kontynuację ostatniej, na ten moment, wspólnej płyty, czyli wydawnictwa „Blady Król” z 2021 roku. Tegoroczny album lepiej określa jednak termin prequel. Na pełnym emocji i elektroniki albumie słuchacze będą mogli bowiem poznać wydarzenia poprzedzające historię opowiedzianą na płycie sprzed trzech lat. Tak obraną idee kolejnego wspólnego projektu, sami twórcy tłumaczą tymi słowami.

„…żeby ująć w jakiś sposób to, co przydarza się wielu osobom, a co pozostaje w nas niewypowiedziane, gdyż z natury jest niewyrażalne”.

– Bisz/Kosa

Bisz i Kosa swoje zamiary zdradzili jeszcze w roku ubiegłym. Następnie potwierdzając singlem zatytułowanym „Lata”. Dzisiejszą premierę, w postaci zobrazowanego wyjątkowym teledyskiem autorstwa Sebastiana Juszczyka z Juzz Media singla „Kosmos” potraktować możemy zatem jako kolejną zapowiedź nowej, niezatytułowanej jeszcze płyty duetu Bisz / Kosa, której preorder jest już dostępny na stronie www.pchamytensyf.pl.

(Fot. główna – autor: Bartek Modrzejewski / źródło: mat. prasowe Echo Production)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: