Blank publikuje klip do kawałka „Muzyczne Esperanto”

Opublikowano: 01/02/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Drugi singiel, promujący album Blanka „Na przyszłość trasa EP”, wylądował na kanale label’u Tylda. „Muzyczne Esperanto”, w odróżnieniu do pierwszego singla, opatrzone zostało jednak klipem, autorstwa Łukasza z Bałut.

Młody talent z Łodzi, Blank, zaskoczył nas na początku listopada swoim solowym materiałem. „Na przyszłość trasa EP” to jeden z tych albumów, który pokazuje, że w młodym pokoleniu wciąż drzemie miłość do starej szkoły. Nie bez powodu MC i producent przygarnięty został pod skrzydła jednego z najbardziej hip-hopowych kolektywów na scenie, czyli wrocławskiej TYLDY.

„Muzyczne Esperanto” to drugi po „Jedziesz?” singiel, promujący „Na przyszłość trasa EP”. Tym razem jednak Blank do ścieżki audio dołączył jeszcze klip, autorstwa Łukasza z Bałut. W ten sposób łodzianin daje nam możliwość zobaczenia jego ziomali i miejscówek z rodzinnego miasta.

Album Blanka „Na przyszłość trasa EP” miał swoją premierę 3 listopada 2023. Fizyczne wydanie zamówisz pod adresem mailowym: trasa.blanka@gmail.com

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: