ScHoolboy Q zapowiedział właśnie album „Blue Lips”

Opublikowano: 01/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

ScHoolboy Q po niespełna pięciu latach ciszy, już oficjalnie, wraca z nowym, solowym albumem! I jest to pewne. Materiał stanowiący wyczekiwane, szóste solo reprezentanta TDE nosi tytuł „Blue Lips”, a w specjalnie przygotowanym video zaprezentowano tracklistę gotowej już płyty, która premierę zaliczy dokładnie za miesiąc.

ScHoolboy Q całkowicie z zaskoczenia zapowiedział w dniu dzisiejszym nowy album pt. „Blue Lips”. Następcę „CrasH Talk” z 2019 roku. Promocję wydawnictwa rozpoczęto natomiast od zaprezentowania video prezentującego tracklistę szóstej solowej płyty Quincy’ego. Jak ujawniono, składającej się z siedemnastu utworów, których tytuły znajdziecie poniżej. A tak na marginesie wyjaśnić możemy, że czternasty z nich odnosi się do roku i miejsca, w którym urodził się Groove Q. Z kolei na końcu klipu, podane zostaje słownikowe wyjaśnienie samego, aczkolwiek nie występującego w naszym języku, terminu „Blue Lips”.

„Blue Lips – przym.: 1. zaniemówił, szczególnie w wyniku chwilowego szoku lub silnych emocji. 2. (o osobie lub nastroju) zszokowany, oniemiały lub zawstydzony; 'tłum obdarzył mnie niebieskimi ustami’. – rzecz.: 1. szczególna postawa lub sposób postrzegania czegoś. 2. szeptacz; oni szepczą. – czas.: 1. stać się w pełni świadomym (czegoś) jako faktu; zrozumieć jasno.”

„Blue Lips”, nakładem, co oczywiste, Top Dawg Entertainment, jak dowiadujemy się z zamieszczonego na stronie www.schoolboyq.com zegara, odmierzającego czas do premiery, ukaże się 1 marca. Nadal poczekać musimy jednak na pierwszy singiel zwiastujący nowe solo ScHoolboy’a. Bowiem, jak teraz już wiemy, „Soccer Dad” nim nie był. A także na informacje, kto stoi za produkcją nadchodzącej materiału. A czy ScHoolboy Q nową płytę nagrał w pojedynkę? Czy też pojawiają się niej zaproszeni goście? Tego zapewne również dowiemy się wkrótce.

ScHoolboy Q – Blue Lips

 1. Funny Guy
 2. Pop
 3. Thank God 4 Me
 4. Time Killers
 5. Yeern 101
 6. Cooties
 7. Movie
 8. Ohio
 9. Nu Nu
 10. Blue Slides
 11. Love Birds
 12. Lost Times
 13. First
 14. Germany ’86
 15. Faux
 16. Pig Feet
 17. Smile

(Fot. główna – źródło: facebook.com/SchoolboyQ)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: