Bonson i Soulpete opowiadają o tym, jak „Spadały gwiazdy”

Opublikowano: 20/06/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Fani duetu BonSoul mogą chwilowo odetchnąć. Bonson i Soulpete nadal wspólnie działają, a świeży owoc tej długoletniej współpracy właśnie pojawił się w sieci. Jest to całkiem nowy numer pt. „Spadały gwiazdy”, promujący instrumentalne wydanie albumu „ReStart”.

Bonson już kilka razy sygnalizował, że odbija od rapu i obecnie Damiana częściej spotkać można przy barberskim fotelu, niż w studiu nagraniowym. Nie oznacza to jednak, że Bons na dobre odwiesił mikrofon na kołek i miejmy nadzieje, że nie stanie się to nigdy. Aczkolwiek słuchając premierowego singla spod znaku BonSoul wnioskować można nieco inaczej. Bonson na soulowym, melancholijnym bicie Soulpeta rapuje bowiem, że „Nie spotkamy się już w Płocku czy na Popkillerach / Puszczę jeszcze parę zwrotek tak na do widzenia / Ja już nic nie musze, ja już jestem wolny teraz”. Dalej padają jeszcze gorzkie słowa rozczarowania wynikające z braku zainteresowania nową twórczością rapera ze Szczecina. Nadmieniamy to specjalnie, gdyż my nowe numery od Bonsona i Soulpete’a czekamy bezustannie z utęsknieniem, podobnie jak na kolejne solowe produkcje Bonsona. Liczymy więc na to, że „Spadały gwiazdy” nie stanowią jednego z ostatnich numerów zespołu BonSoul.

„Spadały gwiazdy” promują instrumentalną wersję przedostatniego albumu duetu BonSoul, czyli płyty „ReStart” z 2019 roku. Zarazem jest to jeden z dwóch bonus tracków, jakie znajdują się na płycie dostępnej już w sklepie SoRaw Records.

(Fot. główna – pochodzi z okresu promocji albumu „ReStart”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: