BonSoul – Poznań – REFLUKS TOUR

Opublikowano: 05/09/2023
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Za ten rap z Tobą na zawsze! Zespół BonSoul rusza w trasę, wariacie! A REFLUKS TOUR, promujący najnowszy album duetu Bonson & Soulpete rozpocznie się 30 września od koncertu w Poznaniu, w klubie 2Progi.

Bonson i Soulpete ruszają w trasę po całym kraju z najnowszym albumem. Wydawnictwem zatytułowanym „Refluks”. A klasyczny BonSoul to coś, czego w tych dziwnych czasach brakowało nam wszystkim. Zatem na jesienny REFLUKS TOUR, którego szczegóły znajdziecie w tym miejscu, zapraszamy Was tym bardziej. W szczególności natomiast na inicjujący tegoroczną trasę Damiana i Piotra koncert w Poznaniu. Zaplanowany na 30 września w klubie 2Progi. A poprzedzony supportem naszych ludzi, czyli duetu KMC x Grekk. Zapowiada nam się zatem wyjątkowe wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć. Bądźmy tam razem!

„Zbliżający się album, to coś, czego wszyscy potrzebowaliśmy, w nowych dziwnych czasach. Cieszymy się, że możemy się z Wami ponownie spotkać i przekazać na wasze ręce klasyczny już Bonsoul pod nazwą REFLUKS. Nie możemy się doczekać, aby Was zobaczyć. Tęskniliśmy, nie mniej niż Wy.
Czekamy na Was na koncertach w całym kraju!”

– Bonson & Soulpete

BonSoul - Refluks - trasa koncertowa - plakat

BonSoul – Poznań – REFLUKS TOUR

Kiedy? 30.09.2023, godzina: 19.00
Gdzie? 2Progi, Poznań, Al. Niepodległości 36
Bilety: od 59 PLN na www.biletomat.pl/en/bilety/bonsoul-refluks-tour-poznan-14196

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: