„Ciemna Mowa” w wykonaniu donGURALesko

Opublikowano: 07/04/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

donGURALesko nie zwalnia tempa z promocją swojego najnowszego solo, albumu zatytułowanego „Mowa Ciemna”. Po trzech bardzo udanych singlach, właśnie otrzymaliśmy kolejny! Tym razem jest to „Ciemna Mowa”, do której warstwę muzyczną zapewnił TASTYdope.

Po świetnie przyjętych “Utworach rapowanych” z zeszłego roku DGE, chce nam zaprezentować kolejną porcję najlepszego rapu w kraju. „Mowa Ciemna” – bo tak nazywa się dwudziesty czwarty album w dyskografii Dziadziora– to solidna dawka bezkompromisowego, ciężkiego brzmienia z chropowatą techniką zderzające się z niebanalną treścią. To obowiązkowa pozycja dla każdego słuchacza rapu. donGURALesko beaty, z których ułożono płytę „Mowa Ciemna” zebrał od producenckiej śmietanki. Za brzmienie albumu odpowiadają Tailor Cut, The Returners, Magiera, James Wantana oraz Ceha. Gości na „Mowę Ciemną” poznański raper również zaprosił nietuzinkowych. O obecności TEDE i ERO dowiedzieliśmy się z kapitalnego numeru „W Imię Zasad”. A w gronie tym znaleźli się również Miły ATZ, Peja, Floral Bugs, Shellerini oraz VNM.

DGE, na najnowszą zapowiedź albumu „Mowa Ciemna” wybrał natomiast w pojedynkę nagrany utwór „Ciemna Mowa”. Wyprodukowany przez TASTYdope jest czwartym już zwiastunem zaplanowanej na 29-go kwietnia trzynastej solówki donGURALesko. Preorder wydawnictwa cały czas dostępny jest na stronie http://www.donguralesko.pl! Konkretne natomiast informacje na temat tego materiału znajdziecie w tym miejscu. A teraz już „Mowa Ciemna” w wykonaniu Gurala.

„Niech ta muzyka da Wam nadzieje, niech przyniesie spokój i ukojenie
MOWA CIEMNA, INTYMNA WODA ZMIENNA, WODA ZMIENNA, WODA ŻYWA, WODA MĘTNA. Klasyczny rapowy beat  TASTYdope i chropowate flow Gurala”

– Szpadyzor Records

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: