club2020 na żywo w gdańskim B90

Opublikowano: 30/01/2023
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Po dwóch pierwszych odcinkach odsłaniających kulisy studyjnych prac nad club2020 trafiamy wreszcie na scenę gdańskiego klubu B90. To właśnie tam artyści biorący udział w projekcie zaprezentowali przedsmak materiału, który w swojej finalnej wersji trafi do słuchaczy już 10 marca.

O club2020, za sprawą dwóch ostatnich singli promujących ten zakrojony na szeroką skalę projekt, mówi się przede wszystkich w kontekście osoby Grubego Mielzky’ego. Swoją postawą i podporządkowaniem clubowej stylistyce, zaskakującego wielu słuchaczy. Najzatwardzialszych fanów wprawiając wręcz w osłupienie. club2020 bohaterów ma jednak wielu więcej. O czym przypomina trzecia już odsłona video cyklu przybliżająca całe zamieszanie.
Seria utrzymana w konwencji behind the scenes to nie lada gratka dla fanów największych gwiazd polskiego rapu. Trzeci odcinek to z kolei niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jak efekt wspólnych prac studyjnych sprawdza się na żywo. Zaangażowani w projekt artyści, m.in. Taco Hemingway, Steez83 i Oskar83 (PRO8L3M), Otsochodzi, Young Igi, OKI (OIO), Kukon, Young Leosia, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, CatchUp, Miły ATZ i Phunk’ill (Święty Bass), Łajzol, Atutowy oraz LOAA pojawili się razem na scenie gdańskiego klubu B90, aby wykonać na żywo kilka nowopowstałych utworów. Te wyjątkowe chwile uwiecznili na wideo Filip Skrońc, Szerszeń oraz @yungssebv.

„Sceny z klubowego występu przeplatane są licznymi wypowiedziami artystów, a wszystko to okraszone sporą dawką dobrego humoru, vibe’u i unikalnej atmosfery, jaką udało się stworzyć podczas kilkudniowego wyjazdu całej ekipy w Trójmieście”.

– mat. prasowe 2020

Już w czwartek 2 lutego czeka nas natomiast publikacja czwartego singla promującego club2020. Premierę całego albumu club2020 zaplanowano na 10 marca nakładem 2020 label. Więcej o całym przedsięwzięciu dowiedzieć możecie się w tym miejscu.

(Fot. główna – autor: Przemek Mazur, źródło: mat. pras. 2020)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: