„Co tam, mordo?”, nowy klip Łony i Webbera i premiera epki

Opublikowano: 17/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Dziś premierę zalicza również nowe wydawnictwo duetu Łona i Webber, epka zatytułowana „Śpiewnik Domowy”. Z tej okazji label Dobrzewiesz przedstawia trzeci klip promujący ten materiał.

Teledysk zrealizowany do utworu „Co tam, mordo?”. W teledysku w głównych rolach wystąpili Agnieszka Kryst, tancerka i choreografka, oraz Adam Kuzycz-Berezowski – aktor Teatru Współczesnego w Szczecinie.  Zdjęcia powstały w Papierni na Skolwinie, oraz w jednym z najstarszych przedsiębiorstw w Szczecinie – fabryce Bumar Hydroma S.A. Miejsca te są w symboliczne dla Szczecina, a ich industrialny urok wydobył autor zdjęć – Max Bugajak. Całość wyreżyserował Adam Barwiński.

Łona i Webber wracają z nowym materiałem po prawie czterech latach od „Nawiasem mówiąc”. „Śpiewnik Domowy” to siedem premierowych piosenek (i jeden remiks), składających się na najbardziej koncepcyjne wydawnictwo szczecińskiego duetu. Album jest głosem w dyskusji o tożsamości, z naciskiem na różnorodność fragmentów, z jakiej potrafi być ona utkana i jak dalekie niekiedy inspiracje mają na nią wpływ. Akcenty z różnych zakątków świata splatają się w „Śpiewniku” z opowieścią kameralną, często czerpiącą z dalszego czy bliższego sąsiedztwa, czy wprost: z domu.

Łona_i_Webber_-_Spiewnik_domowy_EP_Cover

Łona i Webber – Śpiewnik Domowy

1. No akomodejszon
2. Stop, Nadiu
3. Co tam, mordo?
4. Echo
5. Udostępniam Ci playlistę
6. #nikiforszczecinski
7. Niepogoda
8. No akomodejszon (remix)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: