„Czemu taki Pan Zły?”, zastanawia się Nullizmatyk

Opublikowano: 16/11/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„Zabójca Królowej” jest już coraz bliżej, co wyraźnie sygnalizują stojący za nim Nullizmatyk i Tyran. Właśnie otrzymaliśmy świeżą zapowiedź wydawnictwa, którego premiera czeka nas równo za miesiąc. Tym razem jest to także zobrazowany teledyskiem utwór pt. „Czemu taki Pan Zły?”.

Nullizmatyk i Tyran prezentują drugi oficjalny singiel zwiastujący stworzony wspólnymi siłami album „Zabójca Królowej”. Po udostępnionym przed trzema tygodniami kawałku i klipie „Czwarty Raz”, w dniu dzisiejszym otrzymujemy utwór zatytułowany „Czemu taki Pan Zły?”. Numerem tym Nullizmatyk i Tyran potwierdzają zapowiedź, że nadchodzący „Zabójca Królowej” mocno trzyma się klimatu i stylistyki klasycznego hip hopu lat 90. Przygotowane zatem przez Tyrana beaty dudnią jak powinny, a brzmienie jest odpowiednio surowe. A rap? Jeśli za mikrofonem staje Nullizmatyk to pewnym jest, że będzie co najmniej dobrze. A singlowy numer „Czemu taki Pan Zły?” potwierdza, że współtwórca Trzeciego Wymiaru swoich doskonałych rapowych umiejętności, wraz z upływem czasu, nie zatracił ani trochę. Wręcz przeciwnie.

„Czemu taki Pan Zły?”, drugi singiel zwiastujący album „Zabójca Królowej”, dodatkowo zobrazowano teledyskiem według scenariusza i w reżyserii Seweryna Odalskiego. Więcej o samym nadchodzącym, solowym albumie Nullizmatyka, za którego produkcję w całości odpowiada Tyran znajdziecie natomiast w tym miejscu. Preorder mającego ukazać się 16 grudnia wydawnictwa „Zabójca Królowej” znajdziecie z kolei w sklepie Dystrykt.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: