Album BIZ wylądował w całości na YouTube

Opublikowano: 16/11/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Po niespełna pół roku od premiery fizyka, album BIZ, „Dni próby”, trafił do sieci. Od dziś wspólny projekt Głovy, Paupy i Wava, na którym udzielił się, m.in. legendarny Worsworth z ekipy eMC, jest więc dostępny także dla tych słuchaczy, którzy nie zakupili jeszcze CD.

Sfinalizowanie projektu BIZ nie było prostym zadaniem. Głova, Paupa i Wav byli bowiem rozsiani po świecie, a żeby było ciekawiej, Głovsztyl stacjonował wówczas w odległej Azji. Cała trójka udowodniła jednak, że jeśli połączy się zajawkę i przyjaźń z odrobiną determinacji, nie ma rzeczy niemożliwych. I tak oto album BIZ, „Dni próby”, doczekał się swojej fizycznej premiery 21 maja bieżącego roku, o czym pisaliśmy w newsie kilka miesięcy temu.

Przez ostatnie pół roku słuchacze, którzy zakupili krążek, mogli umilać sobie codzienność kawałkami nagranymi przez chłopaków i ich gości. Ci, którzy przed zakupieniem CD wolą usłyszeć najpierw całość materiału online, musieli uzbroić się w cierpliwość. Kres ich oczekiwań nastał wczoraj. „Dni próby” trafiły w całości do serwisu YouTube, a Głova, Paupa i Wav wystosowali z tej okazji mały apel do słuchaczy:

„Mamy to… Album BIZ dostępny w całości na YT. Była to długa i zawiła droga ale możemy się w końcu z Wami podzielić naszym krążkiem. Wielu z Was ma u siebie oczywiście już CDki i mogło się raczyć nim od dawna. Osoby, które przesłuchają go po raz pierwszy i które stwierdzą, że „jest zacnie” prosimy o dorzucenie swej cegiełki i kupno fizyka. To jedna z form wsparcia nas za kilka lat tworzenia tych wszystkich tracków.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: