Czeski i Vixen wspominają swoją „Przeszłość”

Opublikowano: 03/05/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Jak to już kiedyś pisaliśmy, freestyle to świetny poligon szkoleniowy dla przyszłych raperów. Przykładów moglibyśmy wymienić sporo, ale dziś skupimy się na Czeskim, który przygotowuje się do wydania płyty.

Czeski to jeden z weteranów polskiej sceny freestyle’owej. Mistrz WBW z 2012 roku przez wiele lat działalności na scenie udowodnił, że świetnie czuje się zarówno w stylu wolnym, jak i warunkach studyjnych. W ostatnim czasie raper ze Strzelec Opolskich zaliczył mały przestój, jeśli chodzi o nowe produkcje, ale w końcu powraca i to z całym albumem.

Zbyt wiele o nowym materiale Czeskiego nie wiemy. Jego tytuł jest póki co owiany tajemnicą, a data premiery ogranicza się do „na pewno w tym roku”. Deklaracja ta cieszy, zwłaszcza, że światła dziennego nie ujrzał ostatecznie, zapowiadany w 2018 roku album, „Nie ma odwrotu”. Być może nowa płyta będzie hybrydą produkcji sprzed niemalże 3 lat i tych nowych.

Wczoraj na kanale YouTube Czeskiego pojawił się pierwszy singiel promujący nową płytę. „Przeszłość” z gościnnym udziałem Vixena to refleksyjny numer o przeszłości, z której wyciąga się wnioski i idzie dalej, bogatszym w doświadczenie życiowe. Bit do numeru stworzył Jezzy C., a Patryk Piwnicki zmontował klip, składający się z amatorskich nagrań z życia Czeskiego i jego ziomali.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: