Marceli Bober i eemzet zapowiadają album, sprawdź kto za nimi stoi

Opublikowano: 04/05/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Duet Marceli Bober/emzeet zaprezentował kolejny singiel zwiastujący wspólnie realizowany projekt. Wraz z utworem „Za mną” i towarzyszącym mu klipem, raper i producent ujawnili tracklistę wspólnie nagranego albumu.

Po kolei jednak. Po singlu „Dunno” w dniu dzisiejszym Marceli Bober i eemzet zaprezentowali numer „Za mną”. W nagraniu kawałka udział wzięli także Ananas, Miły ATZ i Miroff, a teledysk zmontowali sami gospodarze. Przy okazji zaprezentowania singla „Za mną” dowiedzieliśmy się również czegoś więcej o samej płycie, którą na produkcjach eemzeta nagrywa Marceli Bober.

„Czarne Łzy są najważniejszą informacją na marginesie. Ciekawostką do lepszego zgłębienia. Eklektyczny album duetu Marceli Bober/eemzet to przejażdżka nocą po muzycznych rewirach kierowcy, nasiąknięta onirycznymi przemyśleniami pasażera, którego sny stały się rzeczywistością.
Czarne Łzy są słodkie
Czarne Łzy są głodne
Czarne łzy są chłodne
Ale i tak koniec końców są radosne”

Marceli Bober i eemzet o nagranym w duecie albumie.

Czy wydawnictwo duetu Marceli Bober/eemzet zatytułowano „Czarne Łzy”, tego nie wiemy na pewno. Poznaliśmy natomiast tracklistę płyty, którą wspólnie nagrała ta dwójka. Jest na niej obecny również Wuja HZG, czyli czwarty załogant zespołu LOWPASS, który wspólnie tworzą Marceli Bober, Miły ATZ i Miroff. Wśród gości znaleźli się także Cichoń i Tonie FFB. Kiedy natomiast album duetu Marceli Bober/eemzet ujrzy światło dzienne? Tego jeszcze nie wiemy.

Marceli Bober/eemzet

1. Intruz feat. Dj Zeten
2. Casper Duszek
3. Dunno feat. @atutowy
4.Zatruty feat. Cichoń, Tonie FFB
5. Za Mną feat. Miły ATZ, Ananas, Miroff
6. Który Raz feat. Miroff
7. Sam feat. Wuja HZG
8. Jeden Znak feat. Wuja HZG
9. Tlen

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: