„Daj znać”, że Święty Bass uderza świeżym singlem

Opublikowano: 05/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Czopki z głów i nie kończymy tych wakacji! Ciepłe dni może i już są za nami, ale imprezy ze Świętym Bassem się nie kończą! Najbliższą będzie ta w Poznaniu. A jak było na tych wcześniejszych? To sprawdzić możecie odpalając najnowszy singiel duetu Miły ATZ & Phunk’ill pt. „Daj znać” okraszony teledyskiem bazującym na nagraniach z letniej trasy Świętego Bejsiku.

Święty Bass to zdobywający coraz większą popularność projekt rapera – Miłego ATZ oraz DJ’a i managera muzycznego – Phunk’illa. Duet sukcesywnie promuje w Polsce bassowe brzmienia, czego dowodem jest chociażby nagroda Munoludy 2021. Biby spod szyldu Świętego Bassu natomiast już dawno zyskały status imprez spod znaku mocnej czopki. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji w żadnej partycypować, to na ten moment polecamy Wam puścić singlowy numer „Daj znać”, z którego miło uderza w nas ten świętobejsowy klimat. W realizacji numeru udział wziął także, od strony muzycznej, @atutowy, a od strony wizualnej, Szerszeń. My natomiast z tej okazji przypomnieć Wam nasz ubiegłoroczny, wakacyjny wywiad z Miłym ATZ i Phunk’illem.

Puszczenie Świętego Bassu na domowym sprzęcie czy słuchawkach, to oczywiście nie to samo, co duży, imprezowy soundsystem. Miły ATZ & Phunk’ill swoje rzeczy na żywo w najbliższym czasie zaprezentują w Poznaniu. W stolicy Wielkopolski Święty Bass ponownie rozsadzi wnętrze klubu Tama. I podobnie jak porą letnią, nie będzie to czopka kręcona tylko przez gospodarzy. Atezociokowi i Phunk’illowi tym razem towarzyszyć będzie bowiem reprezentantka płci pięknej. Pochodząca z UK, niesamowita producentka Oppidan! Droga słuchaczko, drogi słuchaczu „Daj znać” zatem dalej, że 15 października w Poznaniu słychać będzie Święty Bejsik!

ŚWIĘTY BASS feat. OPPIDAN. TAMA, POZNAŃ

ŚWIĘTY BASS feat. OPPIDAN (UK) | TAMA, POZNAŃ

Kiedy? 15.10.2022, godzina: 23.30
Gdzie? Tama, Poznań, ul. Niezłomnych 2
Bilety: od 30 PLN na https://www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/swiety-bass-feat-oppidan-tama-11992/

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: