Diox i jego „Wyprawa na dno”

Opublikowano: 06/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Diox przymierza się do wypuszczenia nowego solowego albumu. Raper, który uznanie zyskał nagrywając z HiFi Bandą nadchodzący album zatytułował „Wyprawa na dno”. Tytuł ten idealnie wręcz wyjaśniony został pierwszym, opublikowanym dzisiaj, singlem. Zaprezentowane bowiem „Dinero” osiągnięcie owego dna zwiastuje doskonale.

Za produkcję kawałka odpowiada DJ Flip, sam Diox natomiast już w opisie singla poddaje pod wątpliwość poziom swojego nagrania. Patryk tłumaczy nam bowiem, że „Czasami eksperymentuję, czasami mi się udaje, czasami nie – nie ważne. Czasami uczymy się na błędach, czasami sukcesy sprowadzają nas na dno”. No, tym razem nie udało się już kompletnie. Z resztą, niepowodzenie „Dinero” przewidział i sam autor celnie zauważając: „Liczę się z tym, że napiszecie „co to ku**a jest” – ale wierzę też, że są tacy którym ten utwór będzie się podobał i chętnie go posłuchają”. Proces dedukcji u Dioxa zatem jeszcze nie szwankuje. Czego powiedzieć niestety nie możemy o procesie twórczym Patryka. Tam wyraźnie podziało się coś złego. Nie rozumiemy jedynie po co wypuszczać numery, o których poziomie samemu nie jest się przekonanym. Ostatecznie sukces rodzi się w głowie. Autora, nie odbiorcy.

Konkretne informacje o samym albumie „Wyprawa na dno” nie zostały jeszcze ujawnione. Diox zdradził jedynie, że album, którego pierwszą zapowiedź otrzymaliśmy latem ubiegłego roku, spodziewać możemy się już „wkrótce”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: