Karwel i Soulpete rozpoczęli preorder wspólnego EP

Opublikowano: 06/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Przed dwoma tygodniami Karwel i Soulpete poinformowali nas, że zakończyli realizować wspólny materiał, co następnie potwierdzone zostało wypuszczeniem singla, pod którym panowie razem się podpisali. Dzisiaj natomiast otrzymujemy szczegóły tego wydawnictwa wraz z możliwością zakupu krążka Krzycha i Piotrka w preorderze.

Karwel i Soulpete pierwsze nagrane w duecie EP zatytułowali “Mad Dog”. Pierwsze, jednak nie ostatnie. Jak już bowiem dowiedzieliśmy się wcześniej, raper i producent przymierzają się do wypuszczenia serii epek nawiązujących do kultowej gry “Contra”.
Pierwszą otrzymać mamy już w maju. Uświadczymy na niej dziewięć (w tym intro) numerów nagranych przez Wuja Krzycha na beatach Pete’a, oskreczowanych przez DJ’a Te i zmasterowanych przez Eproma. Zgodnie więc z wcześniejszymi zapowiedziami, szykuje się nam materiał “śliczny i surowy”. Tracklistę wraz z okładką krążka “Mad Dog”, stanowiącego pierwszy efekt współpracy na linii Karwel x Soulpete, znajdziecie poniżej, a preorder w tym miejscu.

karwel-x-soulpete-mad-dog-ep-

Karwel x Soulpete – Mad Dog EP

1. intro
2. powstałem z martwych
3. zamknij ryj [ft. dj te]
4. w ch*ju mam
5. szuflada
6. xxx
7. zbyt normalny [ft. ???]
8. najmłodszy brat
9. game over

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: