DJ Decks ujawnił już wszystkich gości na „Mixtape 8”

Opublikowano: 12/10/2022
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Przez ostatnie miesiące LaBomba Studio tętniło życiem i rozbrzmiewało dobrym rapem. DJ Decks pracował bowiem nad swoim „Mixtape 8”. A wraz z poznańskim specem od beatmaszyny i gramofonów szereg zaproszonych raperów. Właśnie poznaliśmy wszystkich, którzy nagrali swoje zwrotki na nadchodzący album.

DJ Decks w ostatnim czasie sukcesywnie prezentował kolejnych raperów, których zaprosił na swój nowy, producencki album. Tym sposobem wiedzieliśmy już, że na „Mixtape 8” obecni będą, między innymi, KęKę, Sokół, Hemp Gru, Waldemar Kasta, VNM czy Słoń. Z kolei my, jeszcze przed wakacjami, pokusiliśmy się o wytypowanie kolejnych, potencjalnych raperów, co do których również istnieje szansa, że dograją się na mixtape DJ’a Decksa. Dzisiaj natomiast sprawdzić możemy już, ilu gości udało nam się trafić.

Miły ATZ, Dwa Sławy, Kukon, Paluch. Tych z zaproszonych na „Mixtape 8” udało nam się 'wyśledzić’ na drodze do LaBomba Studio. A kogo jeszcze DJ Decks poprosił o rymy na swój nowy, producencki materiał? Zatem, aby nikogo nie przeoczyć, wymieńmy wszystkich raz jeszcze. W tej samej kolejności, w jakiej uczynił to przed chwilą sam DJ Decks.

Waldemar Kasta, KęKę, Pyskaty, Kabe, Hinol, Ero, VNM, Śliwa, Arab, Avi, Słoń, Szpaku, Lukasyno, Berson, Sheller, Louis, Hemp Gru, Kukon, Sarius, Sokół, Mata, WoLa, Opał, Oliver Olson, Janek, Paluch, Frosti, Bonson, Dwa Sławy, Miły ATZ.

Tak prezentuje się skład zaproszonych na „Mixtape 8”. Preorder tego wydawnictwa wystartuje już w ten piątek, czyli 14 października na stronie www.djdecks.pl. I również tego dnia, tylko że na kanale StoproRap zaprezentowany zostanie najnowszy singiel zwiastujący album DJ’a Decksa. Będzie to posse-cut, w którego nagraniu udział wzięli Kabe, VNM, Pyskaty, Hinol, Waldemar Kasta, Ero i KęKę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: