Dla zakolaków Kamil Pivot ma „KAM-WŁOS”

Opublikowano: 18/04/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Kamil Pivot i Urbek przedstawili dziś drugi pomysł na biznes w ramach „KAM-RAP-POL”. Tym razem idzie o włosy. Duet wychodzi naprzeciw problemowi wielu mężczyzn w średnim wieku, produkując szampon na porost włosów, „KAM-WŁOS”.

Zgodnie z zapowiedzią, „KAM-RAP-POL” to album koncepcyjny, na którym Kamil Pivot przelewa na bity Urbka kolejne pomysły na biznes. Pierwszym z nich było założenie warsztatu stolarskiego „DREW-KAM”. Kamil uraczył nas paroma gierkami słownymi, przemycił parę ciekawych myśli, ale przede wszystkim zrobił stół. Wszystko wyszło na tyle satysfakcjonująco, że mógł przejść do tworzenia kolejnego biznesu.

Dziś raper z Otwocka proponuje nam swój najnowszy wyrób, czyli „KAM-WŁOS”? Co to takiego? A no ratunek dla wielu facetów, którzy, nie z własnego wyboru, zasilają w pewnym wieku gang zakolaków lub łysoli. Owszem, można polecieć do Turcji na kebab i przeszczep cebulek, ale po co, skoro na rynku mamy porządny produkt krajowy? A sprzedawca, jak to sprzedawca, dodatkowo zabawi anegdotkami o fryzurach hiszpańskich piłkarzy i powiedzonkami o włosach. „KAM-WŁOS” to produkt premium, a Pivot i Urbek handlowcy z powołania.

Premiera albumu Kamila Pivota i Urbka „KAM-RAP-POL” zaplanowana jest na 24 maja. Preorder, w formie płyty CD lub kasety magnetofonowej, zamówisz tu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: