Kamil Pivot otworzył firmę stolarską „DREW-KAM”

Opublikowano: 21/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Kamila Pivot i Urbek zrobili to. Ich drugi, wspólny album, zatytułowany „KAM-RAP-POL” stał się faktem. Duet opublikował dziś klip do numeru „DREW-KAM”, czyli pierwszego singla z płyty. Jednocześnie ruszył preorder albumu, którego premiera została zaplanowana na maj.

Czy „Tato Hemingway” nas zachwycił? Tak. Czy nasz rozczulił? Owszem. Czy znam zaimponował? Również. Kamil Pivot i Urbek wydali ten genialny album aż 7 lat temu. Zachwyciły nas w nim świetnie poskładane i naszpikowane różnymi zabiegami stylistycznymi zwrotki, położone na klimatycznych, samplowanych bitach. Rozczuliły nas rodzinne historie, w których dzieci bezsprzecznie zgarnęły role pierwszoplanowe. A to co nam zaimponowało to w pełni świadome odwrócenie się tyłkiem do trendów i zrobienie rapu kłócącego się z tym co modne w praktycznie każdym punkcie.

Długo przyszło nam czekać na powrót Pivota i Urbka, ale w końcu się doczekaliśmy. „KAM-RAP-POL” będzie drugim albumem duetu, o którym przez ostatnie miesiące słuchaliśmy w podcaście „Antychmiast”. Ma on być albumem koncepcyjnym, w którym Kamil opowie nam swoją historię życiową, przedstawiając swoje kolejne pomysły na biznes.

Pierwszym z biznesów, w którym Kamil postanowił się sprawdzić, jest stolarka. W ramach przedsiębiorstwa „DREW-KAM”, Pivot realizuje się, tworząc stoły. Numer jest z jego strony hołdem dla rzemieślników wszelakiej maści, których praca ma tę przewagę nad pracą biurową, że jej efekty są namacalne. W tekście nie braknie też typowych dla Kamila gierek słownych i odniesień do rodziny.

Premiera albumu Kamila Pivota i Urbka „KAM-RAP-POL” zaplanowana jest na 24 maja. Preorder, w formie płyty CD lub kasety magnetofonowej, zamówisz tu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: