Do sieci wyciekły nieznane numery Kanyego Westa! A na nich A$AP Rocky, Migos i Young Thug!

Opublikowano: 05/06/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Można to nazwać prawdziwym hip-hop leaks. Najpierw do sieci wyciekło ponad 40. niepublikowanych i nieautoryzowanych numerów Chrisa Browna nagranych m.in. z G-Eazym, Lil Waynem czy Tyga. Teraz natomiast w internecie pojawiły się dwa nieznane wcześniej utwory Kanyego Westa – jeden nagrany z A$AP Rockym, drugi z Migos i Young Thugiem!
Numery te to „Euro (Switch Hands)” oraz „Hold Tight”. Kto jednak stoi za ich wyciekiem, tego nie wiemy. Swoją odpowiedzialność za to zgłosiła już tajemnicza strona musicmafia.to, na której znaleźć możemy wspomniane kawałki jak i inne numery, które dotknął „wyciek”. Jaki cel działania Music Mafia tego na tą chwilę nie wiemy, nie wiemy również kto na pewno odpowiedzialny jest za zamieszczanie nieautoryzowanych nagrań w sieci. Utwory Kanyego znalazły się również na YT, wiec jeżeli ciekawość nie pozwala przejść Wam obok nich obojętnie, zamieszczamy je dla Was poniżej (nie znając jednak ich pochodzenia, do odsłuchu nie namawiamy).

 
A jeśli zastanawiają Wam natomiast kawałki autorstwa wspomnianego Chrisa Browna, które również pofrunęły w świat, to tutaj znajdziecie ich pełną listę.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: