Drugie solo Ero dostępne już wszędzie

Opublikowano: 12/11/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Ero przy swoim drugim solowym albumie do końca trzymał nas w niepewności. Pomimo efektownie prezentowanych kolejnych zaproszonych gości, tracklistę albumu „EROIZM” poznaliśmy dopiero na dwa dni przed dzisiejszą premierą. Sam materiał natomiast wylądował już na serwisach streamingowych, a fizyki docierają do słuchaczy.

„EROIZM” to drugi w karierze solowy album warszawskiego rapera. Po dwóch latach od premiery platynowego krążka „Elwis Picasso”, Ero powrócił z nowym materiałem. Pierwszy singiel oraz start preorderu krążka sygnował gościnny udział Włodiego. Zaprezentowany w czerwcu „Jeśli masz” to klasyczny banger na bicie Laski z kolektywu White House, który rozpoczął promocję krążka i zdradził pierwszego gościa.

Świetnie przyjęty numer zaostrzył tylko apetyt rapera, który do czasu premiery albumu zaprezentował melancholijny utwór „Mam tylko”, kłaniający się w stronę klasyki singiel „Bomba”, z gościnną zwrotką Shelleriniego, solowy „Nie błyszczę przykładem”, a po ogłoszeniu przez wytwórnię sold outu wersji preorder „EROIZMU” zaprezentował numer z legendarnym Dizkretem co wywołało niezwykły entuzjazm fanów rapu.

Album „Eroizm” to zbiór myśli, które się kłębiły w mojej głowie podczas lockdownowu, jak i również jest to refleksja po solowym debiucie. Tym razem okrasiłem to większą liczbą gości. Myślę, że śmiało mógłbym ten album nazwać „Dzieła wybrane” i mam nadzieje, że dobrze wybrałem… Jest to album o mnie i o nas… dla Was!

Ero JWP.

Finalnie na albumie usłyszeć możemy między innymi Mioda, Palucha, Skipa, JWP czy Shelleriniego oraz donGURALESKO. Producencko natomiast płytę skonstruowała plejada beatmakerów, składająca się, między innymi, z: OERa, Laski WH, DJ Creona czy Rotisa. Pełną tracklistę albumu „EROIZM” wraz z odsłuchem drugiej płyty Ero znajdziecie poniżej.

Ero-EROIZM-okładka

Ero – EROIZM

1. Intro (DJ Falcon1 + Ziomale)
2. Bomba (ft. Shellerini, prod. Creon)
3. Skit 1 (ft. Szczur ZSW, )
4. Nie błyszczę przykładem (prod. Szczur Bit Morderca)
5. Krok w przód (ft. Małach, prod. Alias Blekaut)
6. Filozofia (ft. Dizkret, prod. Javeure)
7. Moi ludzie (prod. Szwed SWD)
8. Moja droga (prod. Alias Blekaut)
9. Jedwab (ft. Kay (B.O.K, prod. OER)
10. Karawana (ft. Miodu & Paluch, prod. Pereł)
11. Sajfer JWP (ft. JWP/BC, prdo. Remazz)
12. Jeśli Masz (ft. Włodi, prod. Laska WH)
13. Skit 2 (prod. Laska WH)
14. Bengier (ft. Głowa PMM, Hazzidy & Jano PW, prod. Laska WH)
15. Nowy dobrobyt (prod. Laska WH)
16. Mam tylko (prod. Rotis)
17. Co ja tutaj (ft. Skip, prod. The Returners)
Bonus:
18. Bit stary jak Atari (ft. donGURALesko, prod. RAW Mentalitee)
19. Niemiły (ft. Kafar Dixon37, prod. Winyla Trzaski)
20. Uwierz w siebie (prod. Magiera)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: