Dwa Sławy, Mielzky i Pers przejmują „Cały blok”

Opublikowano: 16/05/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Kto buja „Całym blokiem”, że szyby lecą z okien? To Dwa Sławy, Mielzky, Pers i Returnersi! Ekipa odpowiedzialna za “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” zaprezentowała właśnie najbardziej taneczny z dotychczasowych singli promujących wspólny, mający ukazać się już w ten piątek, projekt.

Dwa Sławy, Mielzky, Pers i The Returners tanecznym i energicznym krokiem zbliżają się do premiery wspólnej płyty. Sprawiając przy tym, że buja się „Cały blok”. I to zapewne obecnie nie jeden. Autorzy „I JEST TO MOŻLIWE mixtape”, w najnowszym singlu to wydawnictwo zwiastującym, numerze pt. „Cały blok”, snują śmiałe wizje finansowej i artystycznej prosperity. Związanej, rzecz jasna, z dobrym przyjęciem nadchodzącej, a zaplanowanej na 19 maja premiery. To wszystko oczywiście ze zdrowym dystansem, humorem i sporą dawką hiphopowej autoironii. O klip do „Całego bloku”, jak i o wszystkie wcześniejsze teledyski zwiastujące „I JEST TO MOŻLIWE mixtape”, zatroszczył się natomiast Szerszeń.

„I JEST TO MOŻLIWE mixtape” w wersji fizycznej dostępny jest jedynie w przedsprzedaż. Na stronie www.ijtm.ltd trwającej jeszcze tylko przez kilka dni. Album Dwóch Sławów, Mielzky’ego, Persa i The Returners w regularnej, sklepowej sprzedaży nie znajdzie się natomiast już nigdy. A więcej o tym wyjątkowym wydawnictwie dowiecie się w tym miejscu.

(Fot. główna – kadr z video „Cały blok”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: